Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze funguje skvěle

Post by JendaSpeed
Caute musim rict a rad ze Waze je skvela navigace. Kdyz porovnam stav před dvema lety a dnes tak Waze neudelala velky krok ale primo obrovsky skok dopredu. Driv max tak dva az pet Wazeru, dnes bezne 50 az 70 Wazeru v okoli. Navigace po zapnuti nabiha rychleji nez jiné a je zdarma. No uzasne. Tak třeba v Ostrave je letosni leto tolik uzavirek jako za tri ctyri roky dokupy. Dostat se nekam v Ostrave je fakt sila pac jsou rozkopane hlavni tahy a prujezdy takze se nekam dostat to je mazec. S jinou (placenou) navigaci jsem jezdil od nekud nekam a vracel se jak culibrk. Neznala vubec uzavirky. Waze uzavirky zna – vytecne. A tu se dostavam k tomu abych podekoval tem mnoha obetavym vsem lidem jak ridicum tak editorum za fantastickou trpelivou mravenci praci a tisice hodin volneho casu. Diky vam je Waze nejlepsi navigaci co jsem mel a vyzkousel jsem jich hodne. Az na jeden pripad me dovedla vždy skvele do cile usetril jsem hodne casu diky dobře navrhnute trase s ohledem na hustotu provozu v danou chvili. Jiste je velkym prinosem i to, ze nas jezdi vic a systém tak ma vice dat k dispozici. Kdyz jsem zjistil ze nemohu pokracovat dal do zakazu zapich jsem UR a během par desitek minut uzavirku do mapy zadal Kebb. Chvalim Waze a kudy chodim tudy trousim a doporucuji. Jen tak dal chlapi, kluci a devcata. Diky za Waze. Byl jsem nemluvne ale rostu a když vyrazim do ulic tak vzdycky se zaplym Waze. Hlasim se do vasich rad. Jenda
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times

POSTER_ID:17128660

1

Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by artk2
Waze je opravdu skvělá a letos se v Ostravě opravdu hodí jako sůl. Také chci poděkovat všem lidem okolo, kteří s tím měli a mají práci.


Sent from my iPad using Tapatalk
artk2
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Been thanked: 8 times
Send a message

Post by GinBook
Taky je vidět pěkný nárůst uživatelů v OV.

http://wazestats.com/active.php?city=51

Pár lidiček dělá skvělou reklamu v Ostravě a práce se začíná vracet v počtech uživatelů.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by JendaSpeed
Kebb01 wrote:A díky i tobě, slova chvály jistě potěší všechny, kdo se věnují a věnovali editaci waze a nalijí nových sil, díky takovým vidíme, že naše práce není zbytečná a jdeme kupředu :)
To mas pravdu roky prace se zurocuji a nesou ovoce. Ja to dokazu ocenit a jiste i mnozi dalsi.
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by JendaSpeed
Ostrava, dnes po 7 hodině. Waze mě navigovalo úplně mimo 17. listopadu až jsem si říkal, proč mě tahá na Dolní Lhotu. Dvě minuty přede mnou jeli dva kolegové, také do do Zbyslavic, jako já. A jak to dopadlo? V cíli jsem byl o dvě minuty dřív, než oni :P Ptali se mě, jak jsem to mohl vědět, že Poruba bude tak zasekaná. Odpověděl jsem, že já ne, ale Waze navigace. Okamžitě se zajímali, tak jsem je v základu seznámil, jak to funguje. Oba chtějí Waze!!!
JendaSpeed
Posts: 121
Has thanked: 63 times
Been thanked: 66 times
Send a message
Phone: Samsung Galaxy S7 with Android 7.0 Nougat
Waze: last version

Post by Kebb01
A díky i tobě,
slova chvály jistě potěší všechny, kdo se věnují a věnovali editaci waze a nalijí nových sil, díky takovým vidíme, že naše práce není zbytečná a jdeme kupředu :)

PS: Ostrava je letos peklo :) a podobné to je i ve zbytku republiky
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane