Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by vitj
Ano, diskuse viz výše. Ne všechno co vypadá jako radar je opravdu radar a měří rychlost. Proto jsou měřící radary zadány jako radar a neměřící jsou jako fake radar.
Radar ve waze má (by měl) upozornit na obrazovce, zvukem jen pouze pokud se jede rychleji nez je nastavená rychlost (dle GPS). Nevím jestli Martin píše o rychlosti dle GPS nebo dle tachometru. Tachometry jsou nastaveny na nižší rychlost než je realita.
Na Jižní spojce byla chyba, je v editoru opravená, ale dlouho nebyl update mapy, tak to bude asi ještě chvíli trvat než se oprava dostane do klienta.
ad 5) V livemape mi to dava dvakrat za sebou zustante vpravo, jednou za mostem a podruhe za mysi dirou. Nevidim zde chybu.

Edit: Tak prave probehnul update mapy a i ta Jizni spojka je OK.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Blbě jsem se vyjádřil, myslel jsem jak píšete, že auto jede reálně pomaleji než ukazuje tachometr. Přitom data z řídící jednotky ukazují rychlost správně.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Už chápu, kam jsi jel. Ano, správně vlevo, ovšem směr na Plzeň bylo až další odbočení. Asi se to tu může plést, budeme se muset zamyslet jestli to lze upravit, ovšem na návěští je, že se jedná o odbočení až za několik set metrů.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message