Post by Tobjas
Zauważyłem ze jak nie pokazuje czasami listy miejscowości to trzeba zmienić np na jakiś powiat a później można spowrotem wybrać wszystkie powiaty i u mnie miejscowości się laduja. Bez tego zabiegu tez mam pusta listę.

Pozdrawiam
Tobjas
Area Manager
Area Manager
Posts: 566
Has thanked: 146 times
Been thanked: 41 times
Send a message

Post by TW-Bolek
Jest błąd w bazie danych we współrzędnych dla:
Kalnik, pow. ostródzki, woj. warmiński-mazurskie
Pokazuje tutaj, na środek morza bałtyckiego, kilkadziesiąt km. na zachód od Królewca (tzn. dzisiejszego Kaliningradu)
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... 445&zoom=5
TW-Bolek
Area Manager
Area Manager
Posts: 52
Has thanked: 146 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Jamnik (Liptovský Mikuláš)

Post by TW-Bolek
Mam taką prośbę żeby zrobić w skanerze opcję kopiowania nazwy miejscowości do schowka prawoklikiem.
Najlepiej byłoby z nazwy wyświetlanej na mapie, ale jak się nie da, to przynajmniej z listy miejscowości po lewej stronie.
Teraz muszę przepisywać nazwę do zgłoszenia z mapy, a ponieważ mam zdiagnozowaną dysortografię,
to dostaję częste uwagi że zgłaszam przekręcone nazwy miejscowości, i taka opcja byłaby bardzo fajna.
TW-Bolek
Area Manager
Area Manager
Posts: 52
Has thanked: 146 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Jamnik (Liptovský Mikuláš)

Post by TW-Bolek
mousepl wrote:Zawsze możesz robić to jak ja, czyli zaznaczyć nazwę miejscowości na liście po lewej i skopiować do schowka.
Tak wczoraj robiłem - ale czasami działo się tak, że niby była zaznaczona miejscowość X, a on mi kopiował do schowka miejscowość w wiersza niżej :)
TW-Bolek
Area Manager
Area Manager
Posts: 52
Has thanked: 146 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Jamnik (Liptovský Mikuláš)

Post by TW-Bolek
FZ69617 wrote:najeżdżasz myszką nad nazwę miejscowości na liście po lewej i naciskasz Ctrl+C.
Dziękuje, działa :)

To mam inną drobną propozycję - aby skaner po rozpoczęciu skanowania blokował automatycznie wszystkie opcje po prawej - tak samo jak robi to walidator (można tę część skryptu skopiować z Walidatora). Ma to wpływ na prędkość - trzeba ręcznie "odklikać" co najmniej 3-4 opcje przed startem, a po zakończeniu znowu je "zaklikać".
Walidator po starcie blokuje wszystko oprócz siebie, a potem odtwarza włączone wcześniej opcje, wygląda to tak podczas skanowania:
TW-Bolek
Area Manager
Area Manager
Posts: 52
Has thanked: 146 times
Been thanked: 1 time
Send a message
Attachments
Jamnik (Liptovský Mikuláš)

Post by wroSlaw
Bardzo przydatny skrypt. Dobry pomysł podziału na powiaty ale przy dużej ilości miejscowości, przydałaby się jeszcze opcja ukrywania istniejących miejscowości i pozostawienie tylko tych na czerwono.
Dzięki
Pozdrawiam wroSław
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message


Post by wroSlaw
:) to ja dołożę coś od siebie do pełni szczęścia. Nie wiem czy to możliwe do zrobienia, ale gdyby po przeskanowaniu były zaznaczone miejscowości które są w naszym zasięgu edycji to byłaby "pełnia szczęścia" :)
Pozdrawiam :)
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
:) Ciekawe czy są dostępne jakieś dane z ilością miast/miejscowości przed ukazaniem się skryptu i jaki jest przyrost nowych miejscowości.
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message

Post by wroSlaw
Rewelacja :) No prawie!
"Miejscowości w zasięgu edycji" (zielona kropka) pokazuje się tylko przy miejscowościach istniejących a nie pokazuje się kropka przy miejscowościach do utworzenia. Czy wszyscy tak mają?
Dzięki. A ja myślałem że to nie będzie możliwe do zrobienia :)
wroSlaw
Area Manager
Area Manager
Posts: 605
Has thanked: 16 times
Been thanked: 54 times
Send a message