Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
GinBook wrote:Za 2 roky s L4
Trosku utopia, uz sa zdaleka nedaju nahanat editacie kvoli L4 v takych mnozstvach ako napr pred dvomi rokmi. Ale hej... casom mozno aj L4.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
GinBook wrote:Myslel jsem to obrazne v souvislosti s textem.

A podivej na Grepu, kdyz mu vydrzi tempo musi se asterix06 v noci budit strachem o prvni misto. :D
Jakoze myslim, sam asterix06 navrhoval, aby se champs a podobni zrusili ze statistik.

Komentář z telefonu.
Jasne pochopil som ;-) Noo tak Grepa je samostatna kategoria. Ale titul "Skokan roka" mu patri zasluzene a myslim ze sa na dlhy cas nemusi bat toho, ze by mu ho niekto uchmatol.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vitaj na fore,

Napisal si to zrozumitelne a myslim ze sa naozaj toto este neriesilo. V kazdom pripade hral som sa teraz s tym asi 10 minut ale neprisiel som na to ako sa zacat pohybovat v okoli daneho miesta. Vyhadzuje ma to spat na moju poziciu, aj ked som vypol vsetky lokalizacne sluzby..
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
vadox wrote:Ak presne viem, kde to je, mozem daleko dopredu naplanovat, ako to obist.
Ale prave na toto je Waze urcene, aby si to nemusel robit ty. Pokial si ale zvyknuty jazdit bez zadania ciela (bez navigacie) tak potom to samozrejme nema ako fungovat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
vitj wrote:
vadox wrote: Ako si zobrazim mapu, kde v strede displeja bude dana udalost s tym, ze si viem mapu zvaecsit/zmensit, aby som presne videl, kde sa dane obmedzenie nachadza ?
Ak kliknem hocikde na obrazovku, zobrazi sa aktualna poloha podla GPS.
Pokud jen tapnu, tak se mi to deje stejne, ale pokud prst na miste chvili podrzim, tak mapa zustane na zvolene udalosti.
Je ked sa dotknem displeja hned to zmizne a skoci na moju poziciu. Nemam sancu tam podrzat prst.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
oneho wrote:Zdravím.

Na WAZE som pomerne krátko a preto sa chcem spítať:

V editore map som doplnil pár ciest u nás (Smolenice). V mojom profile na webe sú stále červené. No v mobile ich stále nemám. Už je to cca 2 týždne od doplnenia. Musí to niekto schváliť???

Chcel by som mať viac možností na editáciu, pretože v mojej oblasti je viac chýb ktoré treba napraviť. No nemám patričné oprávnenie na editáciu mapy. Ako ju získať, pretože ak nemám prístup nemožem meniť a ak nemením, nezískam prístup...

Ďakujem
No pozrel som si Smolenice. Cervene akoze vyvalcovane som nenasiel, iba cervene akoze Validator oznacil cerveno je tam neurekom. Dovod: nie su pripojene na ine segmenty kedze je to cele L4 (z dovodu posunu mapovych podkladov), no v klientovi by sa mali zobrazit lebo pomenovane su ok (treba preverit datum aktualizacie dlazdic a ak uz prebehol tak si aktualizuj mapu v mobile, napriklad das sa niekde tam navigovat). Niekto L4 by to mohol skusit upratat, ked tak napis do prislusnej sekcie tu na fore viewforum.php?f=275

Schvalovanie nie je potrebne.

Viac moznosti na editaciu: jazdi jazdi jazdi
Vyssi editorsky level: edituj edituj edituj
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
maxoTNS wrote:Ja mam taky pocit ze si zo mna prču robite ;)
Mne to cele aj s hladanim trvalo asi 2-3 hodiny a indicii je plno, dokonca mnoho info je aj mimo nasho fora. ;-)
viewtopic.php?f=22&t=73855&start=60#p660041
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
denialo wrote:
a to staci, ked da hlasenie 1 clovek a uz sa objavi hned na mape?
ano. mam otestovane ze je to do 5 sekund od nahlasenia. ;-)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
brrrrm wrote: 2) Ako je to s novo pridanými cestami? V navigačke ich vidím čiarkovane, ak na ne idem s autom, tak sa objaví ikonka ako z pacmanu.. tieto nové cesty prehryziem, aj mi priráta metre do nových prehrýzených ciest v štatistikách, ale cesty ostávajú stále "čiarkované". Kedy budú v navigácii vyzerať normálne ako klasické cesty?
Je nutne ich prehryzt viac krat. Myslim ze to magicke cislo je 3 krat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
foxitrot wrote:
denialo wrote: malo to len jednu chybu - ked mi to oznamilo policajtov, v tom momente sa uz objavili predo mnou (bol tam akurat kopcek) a mali radar namiereny na aute.

da sa niekde nastavit, nech ta hlasova notifikacia ide skor?
Nedá, tá vzdialenosť je fixná. Musel by si ich nahlásiť s predstihom tých pár sto metrov :)

A na rovinke a s laserovým meračom je upozornenie od Waze aj tak zbytočné, to už len dopredu sledovať ikonky na mape.

Sent from a touch display, which took care of perfectly scrambling my thoughts.
V minulosti sa to urcite dalo zmenit v preferences z 800 napr na 1500 a uz hlasilo 1,5km pred. Ja som tak fungoval 2 verzie dozadu. Ziadny root ani nic podobne nebolo potrebne. na 3.8 som zatial neskusal.
mpca86 wrote:Čaute páni, nieviete kde zašili súbor preferences vo verzii 3.8 ? Vaka za nakopnutie..
waze/skins/default/preferences

EDIT: malo by to byt Alerts.Alert Distance: 400, ja som to teraz na skusku zmenil na 1500, otestujem a dam vediet.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Tue Jul 08, 2014 12:20 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»