Post by safa76
GinBook wrote:Pokud nemá nikdo nic proti v ČR, spáchám těch 87 CNG jak jsem psal.
Počítám, že to bude chvilku trvat. ;-)
Bezva. Mam ale dve otazky:

- Muzu byt nejak napomocen ?

- Muzes mi nastinit jak to pak bude z uzivatelskeho pohledu ve W fungovat, prosim ?
safa76
Posts: 12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by safa76
Aha, super.

Neco malo jsem editoval, ale spis v dobe kdy se valcovaly nove silnice na cestach venkovem :D. No nic, kdybych mohl necim pomoct tak si rekni, jinak diky moc.
safa76
Posts: 12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by safa76
GinBook wrote:Prahu máš, musíme počkat na update. Můžeš testovat. :-)
... ses kral ! Diky... a at ti jde zbytek od ruky.
safa76
Posts: 12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by safa76
Tak asi neco delam spatne... ale kategorii CNG STATION (jak pises u komentare k tomuhle obrazku - download/file.php?id=33517 ) jsem nenasel. Na zadani hesla CNG do vyhledavaci radky (jen zadani, bez stisknuti HLEDAT) mi W zobrazi jen 5 stanic (Benesov, Praha, MBoleskav, Budapest a Gyor).

Naopak po stisknuti HLEDAT mi to najde kde co, vcetne autopujcovny CNG vozu, knizni vydavatelstvi CNG s.r.o. a plnici stanice ,a Štěrboholské (což by bylo v pořádku), ale s popisem v ruštině (azbukou).

Mimochodem to ber jako report, v zadnem pripade si nestezuju :)
safa76
Posts: 12
Has thanked: 2 times
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by vitj
Je to na diskusi, nevím jak benzíňáci vyhledávají často N98.
CNG se zdá, že se v ČR podařilo prosadit jako preferované palivo oproti LPG. Někde jsem četl, že se to připravuje.
Tak jsem spíše za N98 nahradit CNG.
No a už začínají se objevovat el. dobíjecí stanice, které by bylo také dobré mít podchycené co se týká ceny.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Podle toho jak máš nastavenou preferenci typu paliva, tak ti vyhledává pumpy. Kde není vyplněno, tak nezobrazuje.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Problém je ovšem v tom, že landmark se vyhledává jinak než benzinka a neukazuje ceny. Samozřejmě je to lepší než nic.
Řekl bych, že je to námět na dotaz na HQ jestli neplánují rozšířit počet paliv. Aspoň 6 by se jich hodilo.
Zkoušel jsem vyhledat "Místo nabíjení elektromobilů" a výsledek je dost tristní, skoro samé nesmysly.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by wazz
Jak přesně to volání Waze funguje? Našel jsem možnost zvolit Waze v nastavení Pumpdroidu, ale netuším, kde se to má projevit.
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message

Post by wazz
Jo tak, díky. Pumpdroid moc nepoužívám, měl bych k němu asi 50 UI vylepšení, ale jsem líný to sepsat autorovi, protože by to nejspíš stejně ignoroval.
Potřeboval bych to trochu opačně, trasu vyhledám přes Waze a tu trasu přenést do Pumpdroidu a na ní vyhledat pumpy. Takhle vlastně najdu pumpy na trase, kudy jsem jet třeba vůbec nechtěl a pak se na to místo, kam jsem nechtěl, nechám odnavigovat :)
wazz
Posts: 158
Has thanked: 8 times
Been thanked: 39 times
Send a message