Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Locked

Zgłaszanie problemów

Post by mousepl
Witam wszystkich Wazerów!
Chciałbym poinformować, że wdrożyliśmy nowe rozwiązanie do zgłaszania problemów. Rozwiązanie to mam nadzieję znacznie ułatwi i przyspieszy naszą charytatywną pracę.
Opracowaliśmy 3 metody zgłaszania problemu:
- formularz www (najłatwiejszy) http://pomoc.waze.com.pl/form/
- stronę internetową http://pomoc.waze.com.pl
- mailowo na adres pomoc@waze.com.pl, w temacie "POMOC - temat_problemu", np. "POMOC - blokada drogi", w treści opis zgłoszenia
Na początek parę pytań:
Co można zgłaszać? Wszystko, parę przykładów:
- odblokowanie drogi
- utworzenie miejscowości
- podłączenie drogi
- zablokowanie wandala
- modyfikacja posta na forum/FB/Twitter
- blokada użytkownika
- zamknięcie drogi
Po co to wszystko? System, który staramy się dopracować automatycznie informuje Local Champ'ów mailowo o zgłoszonym problemie i ten, kto aktualnie może rozwiązać problem rozwiązuje go. Osoba zgłaszająca może śledzić przebieg swojego zgłoszenia na bieżąco.
Czy to znaczy, że nie można już zgłaszać błędów mapy na forum? Nie. System nie jest obowiązkowy dla nikogo. Korzystamy z niego dobrowolnie. Jedyne co się zmienia to szybkość obsługi problemu oraz możliwość śledzenia postępu przez osobę zgłaszającą.

Jeśli macie jakieś pytania/propozycje odnośnie systemu zapraszam do dyskusji ;)

PS. Przyklejony na miesiąc - potem się zobaczy.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times

POSTER_ID:1032341

1

Send a message

Post by gajovy
https://www.waze.com/pl/editor/?env=row ... 901&zoom=5
ul. Pułaskiego jest dwukierunkowa, a nie mogę ustawić prędkości z B do A. Tylko ja?
gajovy
Posts: 21
Has thanked: 2 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by gavron7
Nie wiem czemu w momencie jak klikam na kliencie "PROBLEM" i wysyłam zgłoszenie to nawet po tygodniu tego zgłoszenia nie widzę w edytorze, wszystkie inne (znaczy innych userów) widzę a własnego nie :( i to nie jest pojedyńczy przypadek bo mam tak od ok miesiąca.. o ile nie dłużekj
gavron7
Area Manager
Area Manager
Posts: 176
Has thanked: 6 times
Been thanked: 14 times
Send a message

Post by Lukasz
Też mam ten problem, ale jakoś sobie radzę, tzn. ustawiasz prędkość w polu A, naciskasz TAB i przeskakuje do pola B. Może nie zadziałać za pierwszym razem. Jeśli ustawiasz prędkość w polu B, to znów naciśnij TAB ponieważ czasami zapisuję prędkość tylko z pola A.
Lukasz
Posts: 57
Has thanked: 29 times
Been thanked: 15 times
Send a message

Post by Marcin_S
Problem globalny


Wysłane z Tapatalk
Marcin_S
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 1695
Has thanked: 754 times
Been thanked: 729 times
Send a message

Post by mousepl
Chciałem jeszcze dodać, ze maile potwierdzające przyjecie zgłoszenia oraz informacyjne o notatkach przychodzą do folderu SPAM. Po dwukrotnym zaznaczeniu wiadomości jako nie spam powinny przychodzić do skrzynki odbiorczej.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Hej,
Każde inne miejsce jest lepsze, niż to, ponieważ jest to wątek informacyjny ale OK, przeedytujemy okolicę jak najszybciej :)
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
Valdi57 wrote:Witam sa prace drogowe w Nowym Saczu na skrzyzowaniu ul.Adama Mickiewicza z ul. Jagielonska gdzie od ul W Barbeckiego do jagielonskiej w obie strony nieprzejezdna i od Adama Mickiewicza w Jagielonska sie nie wjedzie, prace potrwaja minimum tydzien.
Czy możesz opisać to zamknięcie wraz z permlinkami i terminami w odpowiednim wątku?
viewforum.php?f=1214
lub wysłać http://pomoc.waze.com.pl/form/ jesli chcesz, aby LC i CM dostali info mailem, że jest zamknięcie do zrobienia?
Ten wątek jest tylko informacyjny, zgłaszając problem na forum w odpowiednim wątku lub przez portal pomoc.waze.com.pl znacznie ułatwia nam charytatywną pracę.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by mousepl
mousepl wrote:Hej,
Każde inne miejsce jest lepsze, niż to, ponieważ jest to wątek informacyjny...
Może jednak zamknę ten wątek.
mousepl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3166
Has thanked: 1 time
Been thanked: 676 times
Send a message

Post by T3rror
A tak bardziej ogólnie też tu mozna? Otóż podczas dyskusji nt. AM na WinPhone padło stwierdzenie, że Waze ma wyjątkowo kijowe mapy. Jeżdzę po Polsce i nigdy nie miałem z tym problemu, więc poprosiłem delikwenta o konkretniejsze dane, gdzież go te mapy Waze tak zawodzą. I się okazało, że to okolice Zalewu Koronowskiego i okolice Świecia n/Wisłą. Ja nie mam tam uprawnień, ale może ktoś zerknąć dokładniej WTF? Koleś tweirdzi, że okolice Świecia to w Waze niemal pustynia, parę głownych dróg tylko.
T3rror
Posts: 4
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times
Send a message