Dotaz co znamená písmeno A u freeditu, v boční liště v legendě jsou písmena G K O N, ale už delší si lámu co znamená písmeno A
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
d2-mac - díky za vysvětlení, jsem to hledal, ale nikde nenašel.
Tak takový malý postřeh, udělal jsem opět pár freeditů,a všiml jsem si, že některé freedity jsou už skoro hotové, a přitom jsou volné, buď nováčci neznají freedit a sami si toho všimnou nebo freedit používají,ale asi se nepříhlásí, tak to bude chtít víc propagovat Freedit
Tak takový malý postřeh, udělal jsem opět pár freeditů,a všiml jsem si, že některé freedity jsou už skoro hotové, a přitom jsou volné, buď nováčci neznají freedit a sami si toho všimnou nebo freedit používají,ale asi se nepříhlásí, tak to bude chtít víc propagovat Freedit
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re:Janek250
Freedit upraven, dle tvého, jen jsem zbytečné junctiony našel jen dva příště asi rovnou odstraň nebo pošli linky, když to bude taková drobnost, jsem teď do toho čučel dvacet minut a našel jen dva
Freedit upraven, dle tvého, jen jsem zbytečné junctiony našel jen dva příště asi rovnou odstraň nebo pošli linky, když to bude taková drobnost, jsem teď do toho čučel dvacet minut a našel jen dva
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
re: d2-mac kontrolu jsem nakonec rozjel. Ale prozatím je to jediná funkce v editoru, kterou bych řekl, že je úplně naprd, teda tak na 99%.
Hlásí většinou segmenty, které libovolným způsobem změním a uložím. Do té doby nic nehlásí, a pak se toho hlášení zbavit je zábava. Nutí tě to, aby si smazal snad úplně všechno a tak to zabírá hodně času, který se dá myslím využít lépe.
Navíc, co pozoruji dost často, že mi tu Janek hlásí každý přebytečný bod(což mu nezazlívám a jsem za to rád), přitom když brouzdám po mapě ČR a kdekoliv, tak tak najdu silnice (I, II, III.třídy) které jsou úplně obkreslené ze satelitních snímků (spousty bodů) a kde jsou poslední změny od L4+ a výš. A tak si říkám jestli to není zbytečný humbuk, Podobné je to u železnice, tak mi to taky pořád hlásí, že je tam spousta bodů, má cenu to redukovat? Já vidím smysl, že když je nějaká přímka, a ta má víc jak dva body, tak to mažu tam body navíc ztrácí smysl. Ale aby zátáčka vypadala reálnější tak body navíc jsou myslím přínosem, i když kdo na to kouká během jízdy, že?
Hlásí většinou segmenty, které libovolným způsobem změním a uložím. Do té doby nic nehlásí, a pak se toho hlášení zbavit je zábava. Nutí tě to, aby si smazal snad úplně všechno a tak to zabírá hodně času, který se dá myslím využít lépe.
Navíc, co pozoruji dost často, že mi tu Janek hlásí každý přebytečný bod(což mu nezazlívám a jsem za to rád), přitom když brouzdám po mapě ČR a kdekoliv, tak tak najdu silnice (I, II, III.třídy) které jsou úplně obkreslené ze satelitních snímků (spousty bodů) a kde jsou poslední změny od L4+ a výš. A tak si říkám jestli to není zbytečný humbuk, Podobné je to u železnice, tak mi to taky pořád hlásí, že je tam spousta bodů, má cenu to redukovat? Já vidím smysl, že když je nějaká přímka, a ta má víc jak dva body, tak to mažu tam body navíc ztrácí smysl. Ale aby zátáčka vypadala reálnější tak body navíc jsou myslím přínosem, i když kdo na to kouká během jízdy, že?
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Freedit 352 711 opraveny, už jsem si v toolboxu aktivoval zobrazování house numbers, tak na to si dám pro příště bacha.
A s tím 407 teda nevím jak to měříš, mě pravítko v editoru mi ukazuje, že jsou nejblíže na 10m, tak si myslím, že je to v pohodě, navíc tady bych to vůbec neřešil je to jen pro informaci, že tam něco takového je, problém vzdáleností je někde na hlavních silnicích kde jezdí spousty aut, a tak navigace může přeskočit na druhou ulici.
A s tím 407 teda nevím jak to měříš, mě pravítko v editoru mi ukazuje, že jsou nejblíže na 10m, tak si myslím, že je to v pohodě, navíc tady bych to vůbec neřešil je to jen pro informaci, že tam něco takového je, problém vzdáleností je někde na hlavních silnicích kde jezdí spousty aut, a tak navigace může přeskočit na druhou ulici.
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re: Janek250
v pohodě, už jsem to opravil, trochu jsem to čekal, ale ještě že to kontroluješ ale ještě tam něco časem doplním.
v pohodě, už jsem to opravil, trochu jsem to čekal, ale ještě že to kontroluješ ale ještě tam něco časem doplním.
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re: MilanDka, já se snažím doplňovat komplet landmarky, takže co nejvíc firem, hlavně ty velké plochy a areály. Jen je to hodně zdlouhavá práce.
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re:Janek250 s cestou proč je soukromá souhlasím a dal jsem na ulici, ale s těmi názvy vůbec nevím co myslíš, asi bude potřeba školení od tebe teď na to koukám a koukal i jsem před tím a nevím, jaké názvy bych měl zkontrolovat či upravit, vše se mi zdá být v pořádku.
Jediný co jsem mě napadá, a co jsem upravil je, že jsem tento segment odkaz rozdělil na dva, tohle si měl na mysli?
Jediný co jsem mě napadá, a co jsem upravil je, že jsem tento segment odkaz rozdělil na dva, tohle si měl na mysli?
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
RE: Janek250 F324: na nic se nevymlouvám, prostě nejsem dokonalý vše jsem opravil a ještě něco dodělal
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Tak jdu helfnout trochu Jankovi
Freedit 393 Blue_Sunshine
- na některých jednoduchých segmentech zbytečné body viz. toto link na přímce mají být jen dva body, zbytek je navíc.
- u landmarku špatně umístěný adresní bod + když se jedná o tak velkou firmu, tak je dobré vyplnit i www stránku i telefon (někdy to pomůže)
-link dá se dodělat parkoviště a tady link
- asi 7 zbytečných uzlů např. zde link
Freedit 475 Blue_Sunshine
- proč tyto segmenty nemají přiřazenou obec? https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=17.02251&lat=49.32970&layers=2017&zoom=5&segments=237311888,288724702,182665263,291625038
- přes celý areál bych dal patřičný Landmark, v klientovi nejde poznat o jaký typ cesty jde, a tak aspon Landmark napoví, že se jedná o cestu do nějakého většího areálu
Freedit 478 Blue_Sunshine
- červená šipka link
- zbytečné body na segmentu link
- chybějící landmark přes celou oblast
Freedit 483 Blue_Sunshine
- dají se krásně doplnit landmarky hřbitov, parkvoviště areály, silnicě nejsou všechno?
Freedit 477 Sky-cze
- tady dva segmenty mají zbytečně moc bodů link
- a tady bych zvážil jestli to parkoviště není veřejné, žádný zákaz tam není tak bych to vyčlenil mimo areál link
Freedit 203 millhi1
- ještě se tam dá pár uliček dokreslit a překrývající landmarky zruš, z toho většího udělej menší ať jsou krásně vidět dva areály.
Freedit 393 Blue_Sunshine
- na některých jednoduchých segmentech zbytečné body viz. toto link na přímce mají být jen dva body, zbytek je navíc.
- u landmarku špatně umístěný adresní bod + když se jedná o tak velkou firmu, tak je dobré vyplnit i www stránku i telefon (někdy to pomůže)
-link dá se dodělat parkoviště a tady link
- asi 7 zbytečných uzlů např. zde link
Freedit 475 Blue_Sunshine
- proč tyto segmenty nemají přiřazenou obec? https://www.waze.com/cs/editor/?env=row&lon=17.02251&lat=49.32970&layers=2017&zoom=5&segments=237311888,288724702,182665263,291625038
- přes celý areál bych dal patřičný Landmark, v klientovi nejde poznat o jaký typ cesty jde, a tak aspon Landmark napoví, že se jedná o cestu do nějakého většího areálu
Freedit 478 Blue_Sunshine
- červená šipka link
- zbytečné body na segmentu link
- chybějící landmark přes celou oblast
Freedit 483 Blue_Sunshine
- dají se krásně doplnit landmarky hřbitov, parkvoviště areály, silnicě nejsou všechno?
Freedit 477 Sky-cze
- tady dva segmenty mají zbytečně moc bodů link
- a tady bych zvážil jestli to parkoviště není veřejné, žádný zákaz tam není tak bych to vyčlenil mimo areál link
Freedit 203 millhi1
- ještě se tam dá pár uliček dokreslit a překrývající landmarky zruš, z toho většího udělej menší ať jsou krásně vidět dva areály.
LC/CM - Czech Republic
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
https://s.waze.tools/c5s.pnghttps://s.waze.tools/s1000.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
Re: FREEDIT [L1+] rozcestník / chat k editaci freeditů