Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
Ivannii wrote:Takže i parkoviště pro 6 aut, což je občas vidět změnit na bod? Je mi jasné, že malé plochy na zařízení ani vidět nebudou ...
Naozaj je take mini parkovisko, ak sa to vobec da tak nazvat, potrebne v mape? Som si takmer 100% isty ze nikto sa nan nebude davat navigovat, pretoze ho v zozname ani nenajde (citaj: "[P]" tam budu dalsie desiatky a takmer nemas sancu sa trafit na to co chces) a kedze ho nenajde, tak davat ho aj ako bod je zbytocnost. Moj osobny nazor je, ze taketo drobnosti realne nikomu nepomozu a iba zaplnaju mapu.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
mpca86 wrote:M*nster mod sa da aktivovať len raz? Skušam obe slová ale furt sa tvári že ma nepočuje... :( Robil som komplet reinstall + zmazanie zlozky waze...
Ja dost casto menim verzie Waze kvoli testom a vzdy si Monster aktivujem bez problemov. ;-) Nieco ti asi bude chybat na splnenie podmienok :-P
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
happyBOY78 wrote: Podle všeho jsem tím Černým Petrem často :-) , ale to neva, nikdy to nebylo výrazné zdržení.
Ak to nebolo vyrazne zdrzanie, kludne moze platit moznost B. Ono aj mne sa velakrat to statie javi ako strata casu, no ked pouzijem obchadzku (ja hlupak si poviem, ze waze nevie co robi) je to casto na dlhsie ako si tych 5 minut odstat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nalpahuculik wrote:Pripravuje sa na windows mobile tiez funkcia prepojenia s FB? :?:
Podla roznych i ked neoverenych informacii sa na WP nepripravuje uz nic.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
porubcan wrote:soudruzi zase neco ladi... L2 nebyvala automatikou.. no mozno mi nieco uslo
Uz pred rokom to bolo tak ze niekto dostal automaticky a niekto musel zaziadat. Mozno je v tej prvej skupine.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
jirys wrote:Nikde jsem ještě nenašel jak v klientovi nastavit aby mne navigovalo na místo které určim na mapě ?
a ještě jedno jestli jdou nějak zadat souřadnice GPS pro navigování ?
Podrz na mape prst trosku dlhsie, vyskoci ti okienko s takym "i" v kruzku, tukni nan a uz sa mozes navigovat. Gps suradnice netusim.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
vitj wrote:Do livemap se dávají souřadnice v tomto formátu "15.271550, 49.648039". V klientu to bude asi podobné.
Pravdu mas, presne takto to ide aj v klientovi. Toto ma hodilo do Jemenu niekde na pust.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
stegy1993 wrote:Zdravicko:)

Dnes som si vsimol ze mi zmizli body z waze, ako aj z aplikacie tak aj z dashboardu.

V aplikacii mi pise ze pocitam vase prve mile a vase body 0, pricom ked to rozkliknem ukazuje mi normalne sede cukriky ktore som splnil, taktiez si aj naladu viem zmenit :) a zobrazuje mi aj stit.

Ked si dam zobrazit jazdy tak tie mi ukaze normalne ale dashboard neukazuje nic ani nuly ako ked sa prepnem na iny server.

Neviete co stym? :)
zmizlo to vsetkym, kuk sem viewtopic.php?f=22&t=114679
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
FuzoPFG wrote:Proč nelze po reinstalaci telefonu na základě telefonního čísla získat zpět svoje body a přezdívku? Už podruhé jsem přišel o svoje body. Po ověření čísla to napíše Sorry ale něco se pokazilo, váš účet není možné obnovit a dva měsíce ježdění v ....
uz sa neprihlasuje menom a heslom? uprimne odkedy to chcelo odo mna telefonne cislo, prestal som upgradovat a vratil sa na moju oblubenu verziu...
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
pvo11 wrote: Křižovatka s kolejemi spojená není. Co se týká toho "Renaultu" uprostřed, tak tipuji, že je to kvůli tomu, aby se v Račianské od severu nešlo otočit, ale odbočit vlevo ano.
O jihu se nedá ani odbočit.
Tipujes velmi spravne. Je tu kvoli zamedzeniu U-turnov.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»