Kummaline on see, et ma pole mitte ÜHTEGI korda seal ummikuteadet ega küsimust saanudp33tert wrote:Tegin need pikad lõigud trammiteega ristumise kohalt kaheks, aga mul pole õrna ainugi, kas sellest waze-le piisab. Ei tahaks mingit võltsristmikku ka sinna teha.Mikk36 wrote: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =264675487
Siin peaks midagi trammiteega seoses tegema, pidevalt viskab "ummikus?" teadet üles, kui foori taga seisma jääda, kuna Waze vaatab, et miks ma küll keset sirget tänavat ilma ristmikuteta seisan.
Ei ole ju.p33tert wrote:Oops, piinlik.. nüüd parandatud, tänud.
sellelt pöörderajalt on vasakpööre Mahtra suunas lubatud sul
Ja vaadake keegi veel palun Majaka tn ja kõrvalteede pöörded üle. Kasutaja wurts on hoolega seal heegeldamas käinud hiljuti.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lon=24.79503&lat=59.42724&layers=901&zoom=4&segments=233427076&problemsFilter=false&update_requestsFilter=false&mapProblemFilter=0&mapUpdateRequestFilter=0&venueFilter=0
https://www.waze.com/editor/?env=row&lon=24.79503&lat=59.42724&layers=901&zoom=4&segments=233427076&problemsFilter=false&update_requestsFilter=false&mapProblemFilter=0&mapUpdateRequestFilter=0&venueFilter=0
Reimani tänavalt (Tallinnas) ei saa uuendatud teekattemärgistuse järgi Kivisilla poole pöörata.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... s=90852450
Pidevjoon algab umbes ülekäiguraja juurest. Heegeldab keegi mingi hea lahenduse sinna (nt lisarada)?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... s=90852450
Pidevjoon algab umbes ülekäiguraja juurest. Heegeldab keegi mingi hea lahenduse sinna (nt lisarada)?
Hobujaama ots ongi ühissõidukitele kasutamiseks märgitud.martinarva wrote:Keegi võiks Laikmaa/narva mnt/hobujaama ristmiku lubatud suunad õigeks teha. Nimelt Laikmaa tänavalt saab ainult teha parempööret narva mnt-le. Otse hobujaama võivad sõita ainult ühissõidukid. Samuti narva mnt-lt parempööre on lubatud vaid ühissõidukitele. Hobujaama saavad muud sõidukid läheneda vaid ahtri tänava poolt.
Kui ma ei eksi, siis hobijaamast laikmaasse ja narva mnt-le parempööre on lubatud ka ainult ühissõidukitele, st hobujaama saab sisse ja välja sõita vaid ahtri tänava poolt.
Kui sul on näidet, kus läbi suunati sealt, siis anna teada.
Timmi see parem nii, et selle nö teise poole otsesuunaga ühtiks. Kui tööle lähen, siis kiman mööda kui meeles onValvejoodik0 wrote:https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =310041111
Ühendada Tähesaju teega. Tee asukoht ei pruugi 100% täpne olla, panin mälu ning ühe vanema pildi alusel.
p33tert, kas sul on uut info liikluskorralduse muudatuse kohta või eksperimenteerid niisama?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =194855098
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =194855098
Seda pööret mõtlesin jah. tänud!
Re: Lukus teed