Post by Olestas
Tā ir pamatfunkcija.. waze jāslēdzas ārā, kad ir izslēgts ekrāns :( Tā viņš visu laiku ir bijis. Ja agrāk neslēdzās, vienkārši nejaušība, vai kļūda.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
xperts wrote:Vēlos ieiet editorā:
1) ielogojos
2) paziņojums ka jāpievieno epasta adrese;
3) uzspiežot pievienot - to nav iespējams izdarīt, pie epasta dreses rakstīts "null"

Kā pievienot epasta adresi?
Labdien.
Pamēģini pievienot epastu caur lietotni - profilā.
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by Olestas
GBukalders wrote:Saņēmu epastu, kurā prasa detalizēti informēt par problēmu. Dots links uz mājas lapu ar karti, kur es ziņoju par ātruma ierobežojuma neatbilstību posmā no Vangažiem uz Garkalni. Atjaunotā josla Rīgas virzienā ir vaļā un tur pirms dzelzceļa viadukta ātruma ierobežojums vairs nav 70, bet 90 km/h. Bet kur lai mājās lapā kaut ko norāda? Nav neviena teksta ievades lauka. Nevaru atbildēt:
https://www.waze.com/editor/?zoom=5&lat ... 60&env=row
Sveiki, no tās vietas 90? Vai visur uz tā cēla jau 90?
Olestas
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6666
Has thanked: 1560 times
Been thanked: 1109 times
Send a message

Post by onkuls
Labdien. Vai ir bijušas idejas par šādu iespēju aplikācijā? Tuvojoties krustojumam waze radītu cik sekundes līdz gaismas signāla maiņai
onkuls
Posts: 1
Send a message

Post by purvubrideji
Sveiki. Ko darīt ar grants ielām? Kāds ceļa tips ir jāliek? Stāvoklis 80% gadījumu ideāls, tāpēc liekas apšaubāmi, ka norādīts 4x4. Ielas tiek tīrītas laicīgi. https://www.waze.com/livemap?zoom=16&la ... n=24.63023 var redzēt, ka juceklis ir paliels.
purvubrideji
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by purvubrideji
Šobrīd arī absurdi, jo lai izbrauktu uz galveno ielu, navigācija liek braukt bezjēdzīgus līkumus, kaut arī pa taisno jābrauc tikai 100m. Žēļ, ka ielas slānim nav papildus parametri: bruģis, grants, asfalts. Būtībā Dirt/4x4 nozīmē zemesceļs, bez seguma, kur pēc traktora vai citas smagās tehnikas izbraukšanas, vieglajam nav iespējams izbraukt.
Varbūt šīs konkrētās ielas pārtaisīt uz Parking Lot Road? Vai tad maršruts pa šīm ielām vedīs tikai galējas nepieciešamības gadījumā?
P.S. Katrā ziņā Barona ielas bruģis ir drausmīgāks par šīm ielām.
purvubrideji
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by purvubrideji
Tādā gadījumā, iepriekš apskatītajā vietā labāk iederas 4x4, jo tad pastāv izvēles iespējas?
purvubrideji
Posts: 9
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by registry
atkal es ar savu darvas karoti! :D
1) kad beidzot varēs atslēgt auto learn routes?
man riktīgi besī ārā. man telefons tomēr ir zvanīšanai, nevis spēlīšu spēlēšanai. ja es iekāpju auto, ieslēdzu waze, un tajā brīdī man kāds piezvana(tā gadās bieži) tad sarunas laikā man sāk p!st prātu, kad lūk nākošajā krustojumā jāgriežas pa kreisi.
NEVAJAG MAN TĀDU SŪDU.
2) kad es varēšu nomainīt nickname, ko redz citi lietotāji?
3) kāpēc man tiek uzspiests "socializēties"? ievadīt mob.nr. utt.utt, lai aiszsūtītu īsziņu kolēģim ar savu atrašanās vietu? wtf?
4) kāpēc pēc katras nākošās versijas ir kaut kādi sūdi, kas nestrādā? šobrīd, piemēram, braucu garām DUS, gribu apdeitot cenas, un FIGU. DUS nav atrasts. vakar braucu garām trijiem, viens atradās, divi nē. šodien neviens vairs nav.

nododiet sveicienus advancētākos topikos developeriem, un pasakat, ka cilvēkiem pacietība ir ierobežots lielums, un es tiešām sāku apsvērt domu pameklēt alternatīvas...
nesen uzgāju leksikā vārdu "heiteri"- ļoti sāku sevi asociēt šīs aplikācijas sakarā :D
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
un atkal...
es saprotu, ka iexplorer ir vēsture, bet tomēr... ar ie dashboardā nevarēju ielogoties :D
pirmkārt jau varēja uztaisīt iespēju tepat forumā rediģēt profilu- neatrodu kur uzklikšķināt, lai kaut vai nomainītu paroli :)
ar firefoksi izdevās. labi ka tā.

loginu mainīt ir.. maigi izsakoties debīli. es negribu būt jānis460023, vai x5y2Liellops
paldies par autosuggestions :D :D

manuprāt, tur kaut ko rakstīt un iebilst ir bezjēdzīgi. atliek tikai pielāgoties :(
tātad, liels paldies Olestas par palīdzēšanu pielāgoties ;)
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by registry
P.S. par cik esmu te atkal ieklīdis, paskatījos kartē, vai nav pazuduši tie DUS. viss kārtībā.
pie reizes gribēju aizliegt vienu kreiso pagriezienu, un ... vajag 4o līmeni!!!
džeki... c`moon.
man ir pirmais līmenis, karte jau pa lielam ir gatava.
ko lai es tur rediģēju, lai tiktu līdz 4ajam?!!
nu labi, tā ir caurbraucošā iela. Bet turpat blakus dažādās šķērsielās ar divām privātmājām arī jau ir salikti lock? wtf?
pa lielam- nav variantu. lai veiksmīgi editētu vienīgi kādā mežā jāsāk ciemu zīmēt un labot mēnesi no vietas :D :D

blakus topikā jūs brīnaties, ka map editori pazūd. nav laika. utt.
bet ir radīti visi apstākļi, lai jaunie tā arī nekad nebūtu!

kartē paliek kļūda, un policija to kreiso aktīvi izmanto ;)
registry
Posts: 47
Has thanked: 1 time
Been thanked: 3 times
Send a message