Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Locked

Lithuanian forum

Post by
could we have lithuanian speaking forum ? Thanks in advance.

POSTER_ID:63637

1

Send a message

Post by AndriusAf
Sveiki, prisijungiau prieš porą mėnesių, nes tiesiog anksčiau apie Waze nebuvau nieko girdėjęs. Bet pagal forumą, panašu jau apmirusi vėl ši navigacija. VIlniuje ar Kaune dar kartais įmanoma sutikti wazerį, bet kitur praktiškai ne. Jūsų nuomonės norėjau paklausti, ar verta paišyti mažuosius miestelius, kaimelius, kai šia navigaciją naudoja tik dižiuosiuse miesutose? Ir taip ne kaip navigaciją, o labiau pramogą ar informacinę programėlę apie kamsčius.
AndriusAf
Posts: 1
Send a message

Post by artuuras
lawreenas wrote:Norėčiau pasidžiaugt, jog vakar vilniuje buvo ypač daug waze'rių :) Tikėkimės mūsų ir daugės..
Tikrai, man dar neteko tokio vaizdelio matyt. Kai "LiveMap" pasižiūri Rygą, ten nuolat daugiau.
artuuras
Posts: 45
Has thanked: 1 time
Send a message
WAZE'ing: Lithuania
WAZE 3.7.3.0 Samsung Galaxy mini Android 2.2.1

Post by artuuras
Somebody out there reading LT forum??? :o At midnight??? :ugeek:


:P
artuuras
Posts: 45
Has thanked: 1 time
Send a message
WAZE'ing: Lithuania
WAZE 3.7.3.0 Samsung Galaxy mini Android 2.2.1

Post by baikeris
Sveiki, pradėjau šiek tiek naudot waze, užėjo noras ir žemėlapį paredaguot:) Sakykit, jei yra kauniečių, kokios čia dažniausios žemėlapio problemos? Ką būtų svarbiausia pradėt daryt?:)
baikeris
Posts: 3
Send a message

Post by dirgela
Sveiki,
gal kas iš Vilniaus būsit? Bo čia yra taisytinų vietų, o man su žemėlapio taisymu dar gana sunkiai sekasi, reikėtų pagalbos.
Beje, gal kokį skype kanalą užsikurti vertėtų, kad būtų patogiau bendrauti?
dirgela
Posts: 234
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message
*-*-*-*-*-*
iPhone 4S

Post by dirgela
ViPeRkillz wrote:kazkokio didesnio aktyvumo lietuvoj ir didziuosiuose miestuose nesimato. Kiek vazineju kaune, tai be manes yra dar kokie 2 aktyvus wazeriai kurie reportina kelio ivykius, bet mes viso miesto neapimsim, noretusi daugiau aktyvumo is visu 66 kauno wazeriu :)
Karts nuo karto pasiziuriu kas Rygoj darosi, ten pastoviai mieste matosi nuo 10 vartotoju ir kelesdesimt raportu, smagu ziureti kai mieste judesys.
Wazė aktualiausia ten, kur dažnai susidaro kamščiai, tuo tarpu be vilniaus ir kauno tai matyt niekur kitur Lietuvoje neaktualu. O kad naudoti vietoj navigatoriaus tai keliai be šių dviejų miestų labai silpni. Tuo tarpu Ryga yra ištisas kamštis, todėl ten ir aktyvumas didesnis.
dirgela
Posts: 234
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message
*-*-*-*-*-*
iPhone 4S

Post by dirgela
Na, jei pats vairuoju, tai labai intensyviai bendrauti bent jau man nesiseka, nes labai daug šansų paskui savo avarijas raportuoti :)
dirgela
Posts: 234
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message
*-*-*-*-*-*
iPhone 4S

Post by dirgela
to vilnews: tai jei ten nesi važiavęs ir neduoda redaguoti, gali tik vadinamas "area manager", kurio spėju Mažeikiuose nėra. Gali pasiprašyti būti tuo area manager ir galėtum tas gatves sutvarkyti. Reikia nusiųsti emailą su prašymu.
dirgela
Posts: 234
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message
*-*-*-*-*-*
iPhone 4S

Post by dirgela
Apmiręs forumas, nes nelabai yra apie ką diskutuoti. O dėl paišymo tai aš irgi į save orientuojuosi - jei manau, kad man kada pravers tai paišau, bet šiaip iš idėjos kiekvieno kaimo kiekvieną kiemą paišyti tai turbūt nėra prasmės.
dirgela
Posts: 234
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message
*-*-*-*-*-*
iPhone 4S

Post by dirgela
Kameros tai tikras vargas, bet su kamščiais Vilniuje piko metu tai normaliai manau susitvarko.
dirgela
Posts: 234
Has thanked: 1 time
Been thanked: 6 times
Send a message
*-*-*-*-*-*
iPhone 4S