Post by M-Hanzik
Ahoj,
prosim mohl by mi nekdo odemknout okoli Zenklovi ulice?
Chtel bych to tam krapet zpresnit a opravit chybu v krizeni s Podlipneho.
Jeste jedna OT. nevite proc je v Praze ten Skuhrov?:-)
Diky a hezke svatky Martin.
M-Hanzik
Posts: 2
Send a message

Post by M-Hanzik
Uz to nekdo poladil tak na to kaslu...
Ikdyz zrovna presne ta krivka Zenklove neni, ale coz. Aspon tam ta silnice je:-)
M-Hanzik
Posts: 2
Send a message

Post by MagicOfLA
jakudo wrote:Chci upravit všechny nájezdy/sjezdy na/z dálnice, protože jsou dost často špatně popsané (každopádně o to mi teď nejde). Narazil jsem teď třeba na jeden sjezd na benzínku, který je celý zešedlý a já ho nemůžu upravit. Všechny silnice okolo (včetně dálnice) můžu, ale ten sjezd, který chci ne. Netušíte někdo proč?

Konkrétně tento:
https://world.waze.com/cartouche/?zoom= ... s=61118323
...sjezd na benzínku z D1 směr Brno.
Zamknute uzivatelom s vyssimi opravneniami. Do dialnic sa holt uz nemoze len tak hocikto montovat ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
jakudo wrote:No byl tam třeba špatně ten přejezd dálnice (ten teda opravit zrovna šel), ale třeba ten sjezd k té benzínce (směr Praha -> Brno) má podle mě špatnou geometrii a nebylo by od věci to trošku poupravit.
Hmm 10 metrov vedla by mne osobne teda nevadilo ale budiz.
Tak bud Update Request alebo forum "Sem uvadejte...". Alebo chytit Libora alebo vitj a ukecat ich, nech to odomknu ;-).

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by tex232
LiborA wrote:Skuhrov je tam proto, že jej jich v ČR víc a někdo prostě označil dva různé Skuhrovi stejně (ve wiki je popis jak to řešit "bezproblémově") a systém "natáhl" Skuhrov" mezi těmi dvěma výskyty :(
To je tak, když se do editací pouští lidi, co si neuvědomují všechny možné problémy, proto upřesni přesně co chceš opravit a já Ti to pak odemknu. Zenklova je přeci jen dost dlouhá a celou ji určitě odemykat nebudu.

Hezké svátky všem
Skuhrov (Mělník) jsem dělal já, ale jelikož vím že je jich několik tak je to tam důsledně všude "Skuhrov (Mělník) " ty ostatní musíte od kontrolovat kdo tam má práva.

TeX
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2