Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by m_linc
a zasto se nebi posluzili nacinom sto ga koristi Mireo?pa da uzmemo njihove boje i nekako ih spojimo sa nasima?a to sto bi to zbunilo strance...na isti nacin buni i mene...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ja bih se javio nakon dugo vremena..i rekao samo jedno..navigacija bez kucnih brojeva je 0....toliko od mene...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
slazem se...al po meni nema previse tu pametovanja...davno sam iznio svoje misljenje o tome kako mislim da je najbolje...al u to se vise necu upletati...tu i tamo vidim neka nova imena to je super...medjutim...ne vidim novosti na mapama...da je netko to sto je ucrtao i da je uredio...najlakse je ukopcat waze i vozikat se...al treba doma doc sjest zagrijat stolicu i sve to fino ureduti...i bilo bi zgodno cim vise ljudima preporucati ovaj program...i mislim da ce svima odmah biti lakse...

nazalost koliko vidim...od 100% ljudi u HR koji imaju aplikaciju njih mozda 1% dodje na forum...i da nesto napise...pita...prokomentira...steta...waze je dobro osmisljen ali ga mi ocito jos nismo dobro prepoznali kao jednu pametnu stvar...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
uglavnom...vidim da ovaj waze umjesto da ide na bolje ide na losije...vise nemas mogucnost unosa kucnih brojeva i updejtanja imena ulica direktno iz aplikacije...ne kuzim...kako misle da bude tocna navigacija kad nemozes osnovne stvari unositi?sta ce mi aplikacija koja ne sluzi svrsi...to vise nije to...nije mi jasno...umjesto da dodaju novosti u programu oni brisu opcije...uglavnom...bezveze...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
stx53 wrote:pozdrav svima, evo ja napokon pronasao hr podforum :D
zanima me gdje se moze vidjeti ukupan broj prijedenih kilometara za vrijeme koristenja aplikacije?
pitao sam na glavnom forumu ali... pa da ovdje pitam, meni na scoreboardu na aplikaciji pise da imam 13 bodova ?!?! a evo bas neki dan sam nes komentirao pa mi se pojavilo da imam 125+, zanima me to jer do nedavno mi je stajalo 11 bodova par mjeseci, al unazad 3 dana se pojavilo mizernih 13
i kaze mi da ne mogu uredivati kartu na map editoru :( kad ocu sejvati izbaci mi ovo ( You have no permissions to make some of the changes.
Please check and try again.)
da malo je teze pronaci...ali mislim da smo ga stavili na cim bolju lokaciju u forumu:)dobro dosao...inace odakle si?

bodovi...to malo radi malo ne...pise da se updejta svakih 24 h...al mislim da to nije tako...kao sto pise da se nove rute ubace na server nakon 24 h i da mozes te rute onda editirati...(sto je i vrlo bitno a ne samo ucrtavati nove rute)mislim da ova aplikacija nema bas neku buducnost...
ja osobno koristim na iphone Navigon i odlican je...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
@danilo

molim te da ne pomices ceste na karti na nacin da ih stavljas tamo di su tragovi od GPS-a (GPS points)

hvala ti
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ja osobno sam oduvijek editirao ceste na nacin da stavim cestu tamo di je ona na slici...i znam da su slike pomaknute...sve mi je to jasno...ali se niti ne slazem sa time da su GPS points tocni...jer da jesu bili bi svi points na istom pravcu a ne na sve strane....
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
nazalost nema na forumu nikog...prije nas je bilo...ali su svi nestali...samo se vozaju:))
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by m_linc
ja vidim da neki pojedinci ne editiraju sto su nacrtali dosta dugo vremena...a cak vidim da su neki abnormalno puno skocili sa bodovima...ja sam radio dnevno po 240 km i jedva nakupio tjedno cca 3000 bodova...a neki naprave po troduplo...pa se pitam kako im to uspjeva...
m_linc
Posts: 363
Been thanked: 2 times
Send a message

Post by mr_baja
Zdravo svima,

Pozdrav iz Beograda.
mr_baja
Posts: 7
Send a message