To karti jau arī taisa tādi paši brīvprātīgie kā mēs. Kā nu kurais ir braucis un pierediģējis, tā arī ir.
Klau.
Nevajadzētu mums saņemties un ierunāt kādus pāris variantus "voice in Latvian" ?
Variantu ar korekto "meitenes balsi"
Variantu ar džeka "brutālo teksta bīdīšanu"
Vēl kādu variantu
Domāju būtu baigi OK, ja mēs varētu savu valodu uzstādīt
???
Nevajadzētu mums saņemties un ierunāt kādus pāris variantus "voice in Latvian" ?
Variantu ar korekto "meitenes balsi"
Variantu ar džeka "brutālo teksta bīdīšanu"
Vēl kādu variantu
Domāju būtu baigi OK, ja mēs varētu savu valodu uzstādīt
???
Varētu kāds ar zināšanām padalīties, kā es varētu pats patstāvīgi pārrakstīt voice failus(kas saglabājas telefonā no waze), tur ir *.bin formāts un to man nekādi Wavepad'i neatpazīst, jo šis fails ir binary, kas nozīmē, ka viņš var būt jebkāds tips
Jautājums advancētiem jūzeriem - no 01.11.11 lietoju "waze" , Ik pa laikam šur tur braucot parādās apdzīvotas vietas "Bērzpils" nosaukums, piemēram pie Saulkalnes, Ikšķiles, uz apvedveļa (krustojumā ar Jelgabas šoseju), Rīgas HES ūdenskrātuves vidū, uc , vai kāds augšminētās apdzīvotās vietas aborigigēns varētu būt pa savam (šmigā vai kā savādāk) pilnveidojis LV karti ???
Laikam jau būs jāraksta "waze", jo "Bērzpils" spītīgi rēgojas visur, kur nevajagjancis1 wrote:šī problēma radās tāpēc, ka Latvijā ir divas Bērzpils (nav vienīgais gadījums).
taču šķiet šodien to būšu pielabojis. cerams pēc nedēļas vai divām būs pazudusi Bērzpils no ezeriem un taml. Ja ne jāuzraksta būs waze.
Spečuki varēja paskaidrot, kas ar to "BĒRZPILS"
Rēgojas visās malās, mok kāds gudrāks varēja "izravēt nax" no kartes ārā
Rēgojas visās malās, mok kāds gudrāks varēja "izravēt nax" no kartes ārā
Es tomēr vairāk sveros uz to, ka visus zemes ceļus un bedrainos Street būtu jāliek tomēr pie Dirt roads. Freeway gan nav ko aiztik, parādīsies Latvijā šādi ceļi varēsi zīmēt . Varbūt var palūgt wazei, lai speciāli priekš Latvijas ievieš sadalījumu 1. Primary dirt road un 2. Secondary dirt road and 3. 4x4 ...
Zemes ceļus apzīmēt kā street šķiet neloģiski.
Zemes ceļus apzīmēt kā street šķiet neloģiski.
[img]https:///p9mgM[/img]
šī problēma radās tāpēc, ka Latvijā ir divas Bērzpils (nav vienīgais gadījums).
taču šķiet šodien to būšu pielabojis. cerams pēc nedēļas vai divām būs pazudusi Bērzpils no ezeriem un taml. Ja ne jāuzraksta būs waze.
taču šķiet šodien to būšu pielabojis. cerams pēc nedēļas vai divām būs pazudusi Bērzpils no ezeriem un taml. Ja ne jāuzraksta būs waze.
[img]https:///p9mgM[/img]
karte vel jo projām spītīgi netiek atjaunota , bet uzrakstīt protams vari un vari pievienot visus pārējos ciemus kas spītīgi rēgojas Latvijas kartē . piemēram : Jumprava, Kaive, utt
[img]https:///p9mgM[/img]
kad tos sazīmētos ceļus var ieraudzīt telefona kartē? izbraukāju ar rulli + sataisīju nosaukumus. PC kartē viss rādās OK.
Re: LV karte