Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
DominikBmw wrote:Pánové, nechával jsem, ještě když jsem byl L1, připojit několik segmentů
(až dole viewtopic.php?f=274&t=160765), všechno bylo OK, ale teď mám většinu z nich červeně a přestože jsem už L2, nemůžu je zeditovat, aby byly správně.. je to nějaký bug? Jedná se např o tyto segmenty:

https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... =163132289
nebo
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 045&zoom=8
nevyprsala ti nahodou EA? ak si tam nebol viac ako tri mesiace tak editovatelna oblast sa rusi az do dalsieho prejazdu..
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
tomi163Cool wrote:Ahoj, stiahol som si waze do HTC sensation, keď som pripojený cez wifi všetko funguje ak wifi vypnem a zapnem mobilne data navigacia sa tvári, že nemá prístup na internet a vypisuje "hľadá sa sieť". Nevie mi niekto poradiť čo sa s tým dá robiť. Ďakujem
niekedy to robi aj ked mas velmi slaby internetovy signal, napr EDGE. mas dobry signal? skusil si sa uz aj chvilu povozit s waze v aute? ak ano bolo to celou cestou rovnake?
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vadi58 wrote:Ahoj! Otázka na telo - ako to je s pravidlami používania U-turnu, kde sa o tom dá viac dočítať, vo Wiki som to nenašiel. Zdá sa mi, že v tom mám medzery :?:
co konkretne ta zaujima? asi jedine rozumne pouzitie je cca takeho: uturn davame na miestach kde chceme explicitne povolit otocenie, napriklad si vymyslim ze niekde su osadene stlpiky v ceste a da sa prejst len chodcom. kedze v mape mame ale nakresleny aj ten chodnik tak na konci zjazdneho segmentu povolis uturn. pokial by tam ten chodnik nebol tak je to slepa ulica (aj z pohladu mapy) a uturn je tam defaultne.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ano, mozne to je. Ale je vyzadovane zadanie tvojho telefonneho cisla a nasledne povolit aplikacii pristup ku tvojim kontaktom. mal by sa ti zobrazit tvoj telefonny zoznam (toto je ale zabugovane takze nemusi to vzdy zobrazit vsetky kontakty) a vybrat si ludi ktori maju pri svojom mene ikonku waze (t.j. aj oni zadali aplikacii svoje telefonne cislo) a odoslat ziadost o priatelstvo
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nocommenta wrote: Nemáš celkom pravdu, ikonka waze sa zobrazuje, aspoň mne, pri všetkých mobilných telefónnych číslach, bez ohľadu na to či ide o používateľov waze alebo nie.
My o voze a ty o koze. Spominal som kontakty vo Waze aplikacii. Nie tvoje kontakty ktore mas z Waze.
bla.jpg
bla
(21.06 KiB) Downloaded 559 times
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
v kazdom pripade je ten tvoj screenshot z appky telefonu na spravu kontaktov nie z waze.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
na mnoho odpovedal hamilnes tak len strucne.

1. nie, pin s cenou za jazdy nikdy. piny vyskakuju iba ak to maju zaplatene ale len s logom nie s cenou

2. ano, ked ti ich niekto potvrdi tak budu v mape ako sede plochy

3. nie je sanca sa k tomu vratit, je to nedotiahnuta ficura

4. nie, automatika je automatika a manual si drzi len jedno priblizenie, nic viac sa neda nastavit

5. s najvacsou pravdepodobnostou sa ti stala znama chyba. opravena by mala byt v najblizsej verzii appky

6. existuju na to sposoby, bud cez restrikcie (v aplikacii to nie je viditelne ale nenaviguje to tadial) alebo cez ziadosti o uzavierky. myslim ze kedysi vedeli aj priamo z HQ nahodit opakovanu uzavierku ale to neviem ci este funguje.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
frenk3333 wrote:
pvo11 wrote:
frenk3333 wrote:Všade sa píše ináč... tak otázka môžem celé sídlisko označiť obydlie/domov?
Alebo to je zakázané?
Spíš je otázka k čemu to bude dobré. Možná jsem ale jen nepochopil, co chceš vlastně nakreslit.
Něco jako "sídlisko Petržalka" v Bratislavě? To určitě ne.

No preto sa informujem či si niekto naháňa body takýmto spôsobom
https://www.waze.com/sk/editor/?env=row ... ilter=true
neviem ci to je nahananie bodov ale ako povedal pvo je to zbytocne.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ak si netukol do aplikacie vtedy ked si tam bol, tak legalnymi prostriedkami uz nijak. da sa to aj tak ze len tuknes ked si tam a das ze nahlasit neskor. vtedy si to odpamata poziciu ale to si asi nespravil.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
oneho wrote:Ja som za dat to priamo do waze aby som nemusel nejak nacitavat inu db. Tato db obsahuje komplet gps suradnice vsetkych novych automatoch a su rozdelene na merace rychlosti, hmotnosti, kamery na stop a td...

Send Xiaomi Mi 4 from Tapatalk
ahoj, si mimalne desiaty clovek co na tu databazu poukazuje. uz sa tu toho povytvaralo novych topicov velmi vela. ako uz bolo povedane, ked budu radary realne fyzicky umiestnene tak budu aj vo waze mape. kym fyzicky nie su vybudovane pri ceste tak na co ta ma waze upozornovat? "pred vami je hlaseny radar" a ty prejdes okolo nicoho. co si pomyslis o takej aplikacii? no asi tolko ze jej sibe a ze si vymysla hovadiny. neboj o databaze so suradnicami vieme, a ked sa tie navrhovane radary pretavia aj do realnej fyzickej podoby tak to bude reflektovane aj v mape
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»