Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by grafik
LiborA wrote: Nechtěl bys to předělat do podoby rozšíření pro Google Chrome/Chromium a Mozilla Firefox?
Tak som včera začal písať extension do Chrome. Nestihol som to dokončiť ale dnes ma napadol veľmi jednoduchý trik ktorý určite pomôže. :)
:idea: Stačí si pridať do panelu s záložkami dve nové, a ako URL dať ten javascript. Jednoduché a funguje to. Asi to isté sa bude dať použiť aj v Firefoxe.
Keď som ale začal tak ten extension dokončím ale niekedy budúci týždeň.
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
charlie2806 wrote: Ještě mi někdo poraďte kterou verzi na Android použít? Verze ze stránky m.waze.com je beta a je stabilní a nepadá. Nová verze z marketu padá při pokusu vložit polohu
Neviem aka verzia je na m.waze.com ale na Markete je 1.5.2.4 co je aj posledna co bola zatial vydana. Mne ide najstabilnejsie zo vsetkych
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
Vikos wrote:LiborA - jak dlouho trvá, než ti přidělí Area Managera? psal jsem na alfa@waze.com ve středu a pořád žádná reakce :(
U mňa to bolo asi 4 pracovné dni, ale asi záleží koľko tam toho majú. Skús ešte počkať.
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
LiborA wrote: Myslím, že správná adresa je alpha@waze.com ne alfa
Má to byť alpha, ja som si to ani nevšimol :)
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
marekhajn wrote: Jen pro jistotu, pokud jedu někde, kde Waze nemá silnici, zaznemená ji jako neznámou nebo to nechá být? Dnes ráno jsem si všiml, že třeba ve Štěrboholech jsou ulice, které nezná, tak když jsem je projel, jestli byly zaznamenány.
Nové ulice sa zaznamenávajú pokiaľ sa v mobile spustí nahrávanie (Ikonka s valcom). Pokiaľ by si nemal valcovanie spustené, dá sa cesta spätne vytvoriť z archívu. Ulice vyvalcované z mobilu sa v Cartouche väčšinou zobrazia za 24-48 hodín.
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by grafik
marekhajn wrote: Jak rychle se aktualizují trasy v My Dashboard? Třeba dneska ráno jsem jel Benešov a zpět, ale pořád to tam nevidím. Díky.
Niekedy mám pocit že podľa počasia :D . Skôr ako za 24 hodín to tam neuvidíš, väčšinou je to pár dní. Zobrazuje sa ti tam aj Last update kde vidíš dátum kedy to bolo aktualizované.
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by Hp530
Ahoj
Začal jsem válcovat silnice v Mělníku.Editace map je pro mě víc než problém ale koukal jsem že to snad někdo dělá protože pár ulic přibilo.
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by Hp530
Tomu samozřejmě děkuji.
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by Hp530
Asi největší problém bude angličtina.Taky se se mi zdá že se useky silnic ani po opětovném projetí nezobrazí.Myslíš že je to GPS signálem?
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by Hp530
Poradíte někdo jak rozdělím dvě na sebe navazující ulice
Hp530
Posts: 8
Send a message