Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by martdvorak
Zatím taky spokojenost! Ale maličkost- když vypnu tachometr, tak se mi stejně na obrazovce ukáže. Nejde vypnout. Někdo stejný problém? ;)
martdvorak
Area Manager
Area Manager
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by martdvorak
Dnes aktualizace aplikace waze! Testujte, zkousejte. Podpora 3D touch, battery life a mnoho dalšího.

Martin. ;)
martdvorak
Area Manager
Area Manager
Posts: 12
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times
Send a message

Post by martinkolar
Super, jenom jsem nepřišel na to, jakým pokynem ho poslat domů, "domů" nechápe a na "domov" mi dává domov pro seniory… :(
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by martinkolar
Nezačali jste si všímat, že když jedete (ideálně) po městě nějakou "větší" rychlostí, tak vidíte jen svoji trasu a nic žádný uličky okolo? V noci mi ta mapa přijde taková… Tady je tvoje cesta a všechno okolo tě nezajímá
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by martinkolar
Okej, na v3 mi to tak hrozný nepřišlo…
martinkolar
Area Manager
Area Manager
Posts: 211
Has thanked: 64 times
Been thanked: 138 times
Send a message

Post by Pali65
Waze mi prestalo fungovať na pozadí. Dnes mi najmenej 4x vyplo aplikáciu (nepotreboval som navigáciu, išlo mi len o upozorňovacie hlášky), pozeral som v nastaveniach, či tam nemám niečo zle, ale nič som nenašiel. Nefungovalo mi ani hlásenie udalostí či navigačné pokyny z reproduktora mobilu, kým som to neprepol na Bluetooth, čo ale takto nechem :(

Poradí niekto?
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Ak som spustil navigáciu do cieľa, fungovalo mi to predtým dlho. Pravidelne to dávalo inštrukcie aj hlásilo udalosti. Teraz mi 1. nehlási nič ani keď je na displeji, 2. vypne sa po pár minútach.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Lenže mne to vypína za jazdy. Naisto som nikde nestál.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by Pali65
Tak hlasové povely sa zrazu objavili, dva dni to fungovalo normálne, potom to opäť prestalo fungovať a opäť začalo, nemám tušenia, v čom je chyba. Nemám jailbreak, verzie OS aj klienta mám posledné. iP-4S.

Moja teória je, že v každom zariadení sú miniatúrni Číňania a všetko záleží na ich rozpoložení.
Pali65
Area Manager
Area Manager
Posts: 543
Has thanked: 81 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by porubcan
Nemám iPhone, no podľa toho čo som počul, by sa malo dať jednoducho zobraziť prehľad udalosti na aktuálnej trase... A ostatné človeka až tak netankuju...

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6816
Answers: 1
Has thanked: 632 times
Been thanked: 1856 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester