Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!

Post Reply

Waze in Czech Republic

Post by janmensik
For Waze users from Czech Republic (Europe).


Ahojte,

už je nás víc (hlavně v Praze). Zkuste napsat v jaké oblasti se převážné pohybujete a co všechno jste ochotni dělat (malování nových cest, editace v mapě, atd.).

Měli bychom taky do budoucna získat nějakého aktivního oblastního šéfa. V mapě je už hodně chyb a duplicit a mazat se mi je nedaří...
janmensik
Posts: 36

POSTER_ID:14801

1

Send a message

Post by Hp530
No ale jak to vymažu když se mi ta ulice označí jako celek
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by Hp530
Děkuji.Já jsem začal editovat teprve převčírem.Jde mi to hodně pomalu hlavně ta angličtina :( .Budu ti vděčný za upozornění na kopance co určitě ještě udělám.
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by Hp530
ty videa jsou určitě dobrý jen opět nastáva problém s angličtinou.Nejspíš to nechám asi na liborA jinak udělám víc škody než užitku.Teprve teď si uvědomuji ty kopance co dělám.
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by Hp530
Poradíte jak udělat mimourovňovou křižovatku
Hp530
Posts: 8
Send a message

Post by impact
Pár ulic jsem v Courtouche přidal, ale WM klient je stejně nezná.
Jsou nové ulice už vidět ve world.waze.com/livemap? Pokud ano, tak stačí v klientovi na telefonu zapnout navigaci a nechat se někam nasměrovat. On si tak načte trasu a nové mapové podklady.

Pokud jenom jezdíš bez zapnuté navidace, tak se nové mapové podklady nenačtou.
impact
Posts: 13
Send a message

Post by jaba_cz
Ahoj,
připojil jsem se ke komunitě.
Na první pohled mne to velmi zaujalo, tak jsem do toho hupnul.
Ale po několik dnech z toho mám dost smíšené pocity.
Jsem z Prahy, Kobylisy.
V mém okolí chybí ulice, tak jsem se pustil do válcování a editace.
Pár ulic jsem v Courtouche přidal, ale WM klient je stejně nezná.
Kromě toho prodleva mezi projetím a možností editace v rádu několika dní je šílená.
Dále WM klient ukázkově zamrzá, když dojde na zamčení obrazovky. Takže je použitelnej jen v autě na nabíječce s vypnutým power managementem .....

No nic, ještě chvíli vydržím :-)
Ale řekněte mi .... je to takhle takřka nefunkční furt, nebo jde o dočasné problémy?
jaba_cz
Posts: 33
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by jaba_cz
Mám za sebou 14 dní ...

a) doplnil jsem nejbližší okolí svého bydliště. V cartouche to je zaznamenáno, v live map převážně ne. Co mám udělat aby se to do live map promítlo?

b) docela mne překvapilo, že po 14 dnech a opravě/přidání kousku okolí jsem na "rank" pod 19.000 z cca 650.000 uživatelů. To fakt stačí tak málo, aby se člověk dostal do TOP 3% ?

Pokud se ptám jako LAMA, berte, to tak že po 14 dnech jsem LAMA :lol:
jaba_cz
Posts: 33
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by jaba_cz
Já netvrdím, že na 19.000 jsem se musel nějak extra snažit. Ani to není můj životní cíl :-)
Ostatně 14 dní a pár ulic fakt nevidím jako velkou zásluhu. Spíš mne překvapilo, že podle toho 97% uživatelů waze udělalo ještě míň. Čekal jsem to o trochu živější :-)
jaba_cz
Posts: 33
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by JahoMi
DemonioCZ wrote:zdravim, snazim se makat na jihovychodni morave, ale mam problem. vyvalcoval sem si spoustu cest ve svoji Straznici, ale bez zapnuteho pripojeni pac nemam datovy tarif. cekal sem, ze jak se pozdeji pripojim k wifi tak se data odeslou a pozdeji se to objevi na netu. 5 dni a nic. pokud sem jen navigoval, tak tam ty cesty byly na druhy den:/

takze otazka jasna... musim mit pro valcovani pripojeni na 3G?

dik za info DemonioCZ
Taky zdravím. Ano zatím je to tak pokud že pokud chceš aby data z válcování aby byly na netu (cca 1-2 dny) tak musíš mít připojení. Dokud jsou vyválcované cesty modře zbarvené tak nejsou odeslané na waze net. Červeně zbarvené = odeslaná data na waze.
JahoMi
Posts: 25
Has thanked: 3 times
Send a message
Lenovo P70 Android 4.4.4