Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
Myslel som to hlavne vo vztahu k novym uzivatelom ktori waze este len skusaju co to dokaze.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
na slovensku su vsetky zjazdy napojene az v mieste zaciatku plnej ciary. dovodom je fakt ze keby to bolo skor tak by sa na displeji zobrazilo nasledujuce odbocenie napr dolava a ludia by zostali v pomykove (v rychlosti nevyhodnocujes o kolko metrov tam je napisane) ci to este strhnut naspat na dialnicu. aktualne sa to zmeni az v case ked sa uz nesmies zaradovat naspat a zmatenie tym padom odpada
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Nemas pravdu. TTS (iba tts) povie cca 10km pred zjazdom (zalezi od rychlosti ale vacsinou je to u mna 9.7km) ze po 9.7km ppz. Co sa tyka zohladnenia v pravidlach tak nechapem na co presne narazas nc. Co by v pravidlach malo byt? Pokial niekto pouziva slovenske hlasky (99%ludi) tak pri 10km nedostane ziadnu hlasku. Dalej TTS (a opat iba tts) povie aj na dialnici po manevri napriklad pripojeni na dialnicu ze napr 56 minut pokracujte rovno ( nepamatam si doslovne hlasku)

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
tych 10 km, ma ulozene waze niekde v apke. na to vplyv nemame
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Len doplnim Gina:
Tuknes na nahlasit udalost (oranzovy kruh) -> Chyba -> Nova cesta -> Potvrdis Nova cesta...... jazdis jazdis jazdis .... -> tuknes na tu ikonku vlavo na obrazovke a das Stop.... to by malo stacit a za par dni to prebuble to editora.

Alebo ak presne vies kde sa ta cesta nachadza, tak ju zakresli priamo v editore, je to rychlejsie.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
toto sme riesili ale teraz to nenajdem... toto nie je oficialna odpoved len moja domnienka. Podla mna to berie okrem mnozstva svetla ktore zisti proximity senzorom aj nejaky cas. ale ten z telefonu to asi nebude a fakt neviem ktore miesto na zemeguli by to mohlo byt.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
matkosranda wrote:vedel by mi niekto objasnit vyznam tejto cesty?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
uz na prvy pohlad je tam moznost otocit sa v krizovatke naspat do ulice odkial som vysiel.
Z danej krizovatky nabada ze stvorec by mohol stacit ale dostavame sa do rovnakej situacie ze by v tak velkej krizovatke boli moznosti otocenia sa spat. preto mi pripada rozumne mat tam dve taketo krizne ulice ako som uviedol vyssie ale jednosmerne a v druhom smere aby sla cez stvorec. tak by sa dalo dosiahnut zbranit otoceniu v krizovatke.
Zatial nerozumiem zakresleniu tejto krizovatky rpeco je to tak. Suvisi to nejak s optimalizaciami? Ak ano ako?
Dakujem
M
ta sipka v bode A dolava ma byt cervena (zatial to neopravujem), preco je to takto:

ide o to aby sa zabranilo otoceniu (momentalne s tou zelenou sipkou to je zle) ale je to kvoli tomu. na to aby sme zakazali otocenie z kazdeho smeru staci len tento jeden sikmy segment, je jedno ci by bol zlavahore doprava dole, alebo takto. jeden staci na to aby sme mohli sipky pozakazovat a zaroven aby bolo mozne odbocit z kazdeho smeru dolava. neviem ci som to napisal zrozumitelne.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Bobesh72 wrote:Zdravím, su Waze nováček a mám dotaz. Jedu do Brna, Waze mě několikrát spadne. Jedu do Šumperka a zpět, nespadne ani jednou. Opět jedu do Brna, zase padá.Dnes do Jimramova a opět nespadl.
Čím to může být, vůbec netuším. Přece nemůže mít vliv, že je třeba blbá cesta nebo je moc uživatelů, když to je ta hlavná výhoda.
Může mít vliv starší mobil Huawei Y300, že už třeba nestíhá a v tom Brně je víc informací.
Díky za odpověď.
vitaj na fore,

padanim aplikacie teraz vraj trpia viaceri a mozeme sa len domnievat cim to je. hlavne faktory ale budu telefon a aktualna verzia aplikacie. ja tiez pouzivam aktualnu ale zatial mi nespadla ani raz (klopem na drevo), mam ale silnejsi telefon. odporucil by som ti odinstalovat/ vymazat adresar z sdkarty/ mozes pripadne restartnut telefon a nanovo nainstalovat. daj si pozor ci poznas svoje prihlasovacie meno a heslo!. ak nie tak si ho zadaj este teraz cez nastavenia
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Tormans wrote:Dobré poránu,
jsem sám, komu se po osmém dubnu přestaly ukazovat v editaci map nově ujeté trasy?
robi to vsetkym. jazdy sa postupne nahravaju, teraz robili nejaky upgrade na infrastrukture preto to zdrzanie. treba este par dni pockat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
porubcan wrote:
ma5jkl wrote:
matkosranda wrote:vedel by mi niekto objasnit vyznam tejto cesty?
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... lter=false
ta sipka v bode A dolava ma byt cervena
v tejto situacii teda staci opravit sipku na cervenu.
sipka opravena
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»