Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by LiborPospa
Přikláním se k 30 km/h
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message

Post by ma5jkl
Aky je rozdiel medzi najvyssia dovolena rychost a maximalna povolena rychlost? Skratku pouzivam MPR uz davno

Sent from HTC One using Tapatalk
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Vadi58 wrote:A čo s retardérmi? Trebárs pred vchodom do školy, kde je široký, do telesa vozovky zabudovaný retardér, ale má iba napr. 3 metre? Je tam iba značka prechodu pre chodcov. Má zmysel urobiť tam nejaký krátky segment alebo ignorovať pokiaľ nie sú značky obmedzujúce rýchlosť ? Lebo sú aj také prípady i také, kde je časť školskej ulice označená zníženou rýchlosťou.
Rychlosti zadavame len tie urcene znackami, nie tie ktore by sme si priali mat aby niekto spomalil. Pokial pred retarderom znacka obmedzujuca MPR existuje, tak urcite zadat. V opacnom pripade nie.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
bures wrote:Na Wiki jsme přidali stránku na užitečný skript WME Speedhelper.
zaziadal som o pridanie SK medzi podporovane krajiny.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Neviem odhladnut co je verejna a co neverejna info, tak poviem len tolko ze to soon je velmi blizke, len je potrebne nahodit rychlosti aby to malo vobec co ukazovat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Pajdoom wrote:Som myslel ze spravite aj Default (Obec 50, Mimo 90, Dialnica 130). Alebo aspon podla tohto pravidla nastavite vsetky segment ....
Aj tak by sme to museli prechadzat postupne vsetko. Nastavit vsetko na default by nebola podla mna ta spravna cesta. Tazsie by sa hladali chyby. Praca chvatna malo platna.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nic take ako default neexistuje, to by nam taku ficuru museli zaviest v HQ, a to sa nestalo.
Pajdoom wrote:Už len aby na SVK zase niekto nemenil rýchlosť v obci (pamätíme dobu nedávno minulú) ....
hadam nie, ale bolo by to ovela rychlejsie prehodit ako teraz ked nemame ziadne rychlosti na segmentoch.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Na cdb su rychlostne obmedzenia ktore uz neplatia 3 roky (presny pripad je R1 zarnovica sever tam menili znacky v auguste 2012). Pre mna teda nepouzitelne. Naschval som to teraz pozrel znova a od mojej poslednej navstevy tam naozaj pribudli nejake mpr no stale su to len znacky ktore v terene su uz dlhe roky a tam doteraz chybali.

EDIT: pozrel som aj ostatne typy znaciek, naozaj niekde su nahodene aktualne znacky ani nie pol roka stare, no zase na inom mieste su znacky ktore tam uz 2 roky nie su. Tie informacie proste nie su konzistentne a nemas sancu vediet kde je to v poriadku a kde nie.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ano, zelene boli vtedy segmenty ktore boli editovane za poslednych 6 mesiacov ak ma pamat neklame a myslim ze tam boli aj zlte/oranzove co boli asi 1rok a potom cervene boli starsie.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
suhlasim s vyssie uvedenym. bez znaciek obce alebo obmedzenia rychlosti tam plati 90tka. vodic ma sam vediet kolko je tam vhodne ist, ale policajti ti tam nemozu povedat ani makke F.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»