Post by ma5jkl
Rec je o situacii kde su domy a nikde nie je znacka obce. Ine je ked tam ma byt ale bola ukradnuta a podobne.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
pod 60tkou je vystrazna znacka, nie dodatkova. takze 60tka plati vzdy a okrem toho si mas davat pozor na sneh
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Aktualne riesi Yombie 70 z Novak do Kosa. vsetky tiez znacky su na cerveno bielych stlpikoch..... uz dlhe roky.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
soki wrote:kedy bude funkcia defaultne zapnuta pre vsetkych? som si to povolil a je to top funkcia. Este keby sa dala nahlasit ta rychlost ako hlasenie (ked sa niekde opravuje tak docasne nahlasit napr. 30).
minimalne rakusania a madari ju maju zapnutu defaultne, podla predbeznych info to vyzera ze nam ju zapnu az vtedy ked splnime iste percenta nahodenych MPR v mape. keby raz bolo take hlasenie tak by to bolo fajn, ale zatial plati ze do mapy zadavame IBA trvale MPR a vynimka je len v pripade ze niekde je MPR obmedzena napr kvoli oprave na viac ako pol roka
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»


Post by mipwa
Můj názor - navigace má zobrazovat skutečnost, ne doměnky editora. To by se pak mohlo zadávat omezení třeba do serpentin, protože v ostré zatáčce 90km/h by také mohlo někomu přijít nepatřičné.

Je na řidiči aby přispůsobil rychlost podmínkám, ne aby se držel toho co ukazuje navigace.
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by Mirda55
Já jsem za 30 km/h v tomto uvedeném případě. Také bych navrhoval nastavit nižší rychlost u komunikací podél škol, pokud je tam uvedeno časové omezení u snížené rychlosti. ;)
Mirda55
Area Manager
Area Manager
Posts: 445
Has thanked: 112 times
Been thanked: 187 times
Send a message
https://s.waze.tools/c5s.png https://s.waze.tools/s1000.png images/ranks/BetaTester_Badge.pnghttps://s.waze.tools/beta.png
LC & AM /CM Czechia, iPhone XR, iOS 17.4, HUAWEI P smart, Android 9.1.0.235, Toyota Verso, Beta Client & WME

Post by mylan
:arrow: Wiki: Rýchlostné obmedzenia (detto cz)
Nedeľte segmenty na železničných prejazdoch a nevytvárajte na železničných prejazdoch uzol (junction), tzn. nezadávajte rýchlosti na prejazdoch.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
Takéto niečo si myslím, že určite nehrozí. Nepočítal by som s tým ani v roku 2022. Teraz bude trošku viac URiek, ale ono sa to časom utrasie.
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague

Post by mylan
foxitrot wrote:
Pali65 wrote:nemohli by byť vo Farebnej schéme mapy - pre editorov zobrazené segmenty, ktoré majú/nemajú zadanú rýchlosť? Či hrozí, že by takáto požiadavka bola zrealizovaná vývojármi až niekedy v roku 2022?
Vyvojarom WME zial kazda zmena farby segmentov trva desiatky mesiacov. Ale onedlho bude k dispozicii taky skript, co splni obe poziadavky.
Ja mám pocit, že Pali hovoril o Farebnej schéme mapy v aplikácii na telefóne ;)
mylan
Area Manager
Area Manager
Posts: 765
Has thanked: 81 times
Been thanked: 230 times
Send a message

Waze β 4.25.0.0 @ iOS | AM: Slovakia + Prague