Foorumiteema oleks ikkagi parem, põhimõtteliselt on ju olemas ka Area Managerid kes saavad lukustatud teid muuta, teema puhul saab loota et seda abipalvet loevad silmad ja ehk on mõnedel nendel silmade omanikul ka piisavad "tärnid õlgadel". Kokkuvõttes on siin ju tegu ikkagi waze paremaks tegemisega, nii et mingid omandiõiguse küsimused on natuke kohatud.
Teemasse - Tallinnas, Pae tänav on lukus ja ilmselt seetõttu ka kellegi joonistatud kõrvalteed ühendamata
Teemasse - Tallinnas, Pae tänav on lukus ja ilmselt seetõttu ka kellegi joonistatud kõrvalteed ühendamata
Ega selles omasõidetud teekonnajoones ei saa ka absoluutselt kindel olla, kõikidel GPS-idel on omad ebatäpsused, "õige" pildi saab alles sadade andmete pealt keskmistades või siis aerofotoga. Sõitsin sealt läbi septembri alguses, nagu näha siis eks ta natuke mööda on küll. GPS-i pointe aga WME seal veel millegipärast ei näita. Ei tasu muidugi unustada ka seda et kui segment just lukus ei ole, siis peaks waze ise ajapikku kogunevate GPS-i trajektooride järgi teede jooksmist korrigeerima.Kopo25 wrote:..nagu näha tõesti, ringi suurus ja asukoht on valed. Kas ma teen ise selle õigeks oma logi järgi või ootame veel?
- Attachments
Juhin tähelepanu ühele tõstatatud probleemile, mis vähemalt osaliselt vajab fiksimiseks 4 taset.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.5 ... TTTTTTTTFT
EDIT: veel üks.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... TTTTTTTTFT
EDIT2: ja veel üks
https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... s=60391230
EDIT3: ja veel üks
https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... TTTTTTTTFT
Kas mul on mingi ekslik mälestus või oli enne nii et area manager sai ka kõrgema tasema kasutaja poolt lukustatud objekte muuta? Nüüd see igatahes enam ei toimi ning tundub et probleemid hakkavad kuhjuma, Cougaril saab tulevikus väga palju tööd olema...
https://world.waze.com/editor/?lon=24.5 ... TTTTTTTTFT
EDIT: veel üks.
https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... TTTTTTTTFT
EDIT2: ja veel üks
https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... s=60391230
EDIT3: ja veel üks
https://world.waze.com/editor/?lon=24.7 ... TTTTTTTTFT
Kas mul on mingi ekslik mälestus või oli enne nii et area manager sai ka kõrgema tasema kasutaja poolt lukustatud objekte muuta? Nüüd see igatahes enam ei toimi ning tundub et probleemid hakkavad kuhjuma, Cougaril saab tulevikus väga palju tööd olema...
Last edited by p33tert on Mon Dec 31, 2012 2:42 pm, edited 3 times in total.
Muutunud ei tohiks olla midagi, Laikmaa poolt saab ainult vasakule ja paremale ning mööda Hobujaamat on tavaliikluse jaoks poole tänava pealt tellikas ees.Ükspäev mööda sõites nägin autot Hobujaamast Narva mnt peale keeramas aga ma ei tea, kas märk seda seal lubab või ei. Esimese hooga keelas LV ju seal kogu liikluse ära va. ühistransporthttp://world.waze.com/editor/?lon=24.75 ... TTTTTTTTFT
Selle pöörde lubasin. Kas seal on midagi muutunud ka või on endiselt Hobujaamaga ühendus kinni?
Head uut!
Päeval oli kaardil üks vale marsruutimist kurtev UR (waze oli üritanud linna tulles teda Vabaduse puiesteelt läbi Nurme tänava Sihi tänavale sõita), nüüd on keegi väärt kolleeg jõudnud selle juba kinni panna, aga tõstatatud probleemi on ta paraku ikka lahendamata jätnud - nimelt, Vabaduse pst-lt vasakule Nurme tänavale keeramine pole tegelikult lubatud
(level 4) https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... =103161641
Teine sama ristmiku probleem - mitte miski ei keela Nurme tänavalt otse üle Vabaduse ja vasakule Vabaduse pst-le keeramist
(level 4) https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... =181856518
EDIT: Just praegu leidsin veel et tegelikult on sellel ristmikul veel kolmas probleem ka - Vabaduse pst linnast väljuval suunal on tegelikult vasakpööre Nurme tänavale lubatud
(level 4) https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... =165140108
(level 4) https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... =103161641
Teine sama ristmiku probleem - mitte miski ei keela Nurme tänavalt otse üle Vabaduse ja vasakule Vabaduse pst-le keeramist
(level 4) https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... =181856518
EDIT: Just praegu leidsin veel et tegelikult on sellel ristmikul veel kolmas probleem ka - Vabaduse pst linnast väljuval suunal on tegelikult vasakpööre Nurme tänavale lubatud
(level 4) https://world.waze.com/editor/?lon=24.6 ... =165140108
Last edited by p33tert on Sun Feb 03, 2013 4:22 pm, edited 1 time in total.
Parandatudmitselek wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=6&l ... =199349430
Suurtükist ei tohi praegu vasakpööret teha
Khm, ei taha küll ninatarka mängida, aga ...jakopriit wrote:ei ole. sõiduraja kohale paigaldatud märk 534b lubab sul sõita ainult Tulika tänavale.shatrey wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =146470077
tagasipööre kesklinna on lubatud
Liiklusseadus §15. Osutusmärgid ja nende tähendused
Nii et tehniliselt peaks seal olema tagasipööre siiski lubatud. Samas, waze ei ole kindlasti puhas liiklusseadus kaardi kujul, vaid siiski navigeerimist abistav tarkvara, osades kohtades võiks mängu tulla ka kaardilooja kaalutletud otsus, kas mingit pööret on ikka mõttekas lubada waze'l marsruudi koostamisel pruukida. Selles kohas ei näe ma ausalt öeldes sellel pöördel erilist pointi...16) /---/ Kui märk 53 osutab vasakpöördele äärmiselt vasakpoolselt rajalt, tohib sellelt rajalt pöörata ka tagasi. /---/
Tehtud. Kas sellel oli mingi eriline põhjus et konkreetse lõigu tüübiks oli 'street', mis pidi poole pealt üle minema parklateeks? Tegin sellest praegu täies pikkuses parklatee.shatrey wrote:https://world.waze.com/editor/?zoom=7&l ... =230602180 ühendada Lubja tänavaga. Lubatud kõik pööred
Re: Lukus teed