Post by GinBook
Já vím, já si sním psal aby to odstavil. No ten přístup zadávání událostí je pořád postaru a chová se že to odesílá.
Vlastně to funguje na naši žádost neodesílat. Takže OK.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by hamilnes
Samozrejme sa dá. V aplikácii si do vyhľadávania zadáš niektorý z kľúčových výrazov, pre parkovisko sú to: parkovanie, parkovisko, státie, parkovací dom, garáž. Zobrazia sa parkoviská v okolí (ca 2.5 km), alebo ak máš nastavené navigovanie na cieľ, tak parkoviská na trase.

Viac kľúčových výrazov nájdeš na Waze wiki.

Pozn. Takýto príspevok patrí do Otázok...

Edit: Ešte ma napadlo, že aj vyhľadávanie [P] môže pomôcť. ;)
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
wazz wrote:... Docela dobré mi přijdou "Waze Tipy" v rámci "Pošty" uvnitř Waze, kdy dojde vždy k představení nějaké funkčnosti - v jednom tipu toho není mnoho najednou, aby přečtení odradilo, a je to po ruce. ...
Bolo by to zaujímavé, keby sa Waze tipy dali doručovať cielene, povedzme len pre niektorú krajinu.
Treba si uvedomiť, že nie vo všetkých krajinách sa vyhľadávanie podľa kategórie používa rovnako. V niektorých krajinách majú priamo v aplikácii tlačítko Kategory (namiesto nášho Tankovať), takže napr. parkoviská vyhľadávajú trochu inak.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by hamilnes
Ešte je tu jedna možnosť - lokálne informovať užívateľov o skrytých možnostiach Waze pomocou Chatu v navigácii.
hamilnes
Wiki Master
Wiki Master
Posts: 655
Has thanked: 213 times
Been thanked: 142 times
Send a message

Post by Kebb01
Běžná zkušenost je, že při přiblížení se k cíli, se v klientovi zobrazí modré ikonky P, znazornujici parkoviště okolo cíle. Podmínkou je, aby tyto parkoviště byla zakreslena ve Waze.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by porubcan
Bxmatus egaraz dostavil už dávno... V čase keď sme zrušili preberanie udalostí z jsdi

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
porubcan
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6826
Answers: 1
Has thanked: 633 times
Been thanked: 1859 times
Send a message
https://storage.googleapis.com/wazeoped ... 00k_6c.pnghttps://storage.googleapis.com/wazeoped ... onster.png
SK Country Coordinator, SK Country Manager, Global Champ, Waze Beta Tester

Post by pvo11
Pokud se nemýlím, tak to pro bylo hlášení problémů na silnici, tedy na konkrétním místě na mapě. To se na informování všech uživatelů moc nehodí.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by pvo11
Je otázka zda to staré rozhraní nezařízlo rovnou Waze, když teď mají nové, které jme zkoušeli na uzavírky a ukázalo se pro ně jako nepoužitelné.
pvo11
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1763
Has thanked: 263 times
Been thanked: 1014 times
Send a message

Post by vitj
Kdysi jsem zkousel davat hlaseni do mapy pres egaraz (vydrzely v mape dlouho). Ale neni to systemove.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message

Post by vitj
Dal jsem ji tehdy v centru Prahy na magistralu. Na tehdejsi dobu tam bylo pomerne dost podekovani.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message