Post Reply

Eltűnt pontok

Post by
Boldog új esztendőt!
Segítséget kérek, valamiért a rendszer levont a pontjaimból 60978-at!! :o És visszasorolt úgy kb:1000 hellyel! :o Lehet tudni, hogy miért? :( Segítségeket,válaszokat előre is köszönöm

POSTER_ID:17083853

1

Send a message

Post by albandy
woldter wrote:Üdv,

Amióta androidra feltettem az új klienst nem számolja a pontokat, és a figyelmeztetéseket is elég körülményesen teszi fel (akkor sem szól, hogy adna érte pontot). Amikor alapból a jelölőre kattintok kiírja, hogy nincs gps jel, ha hosszan nyomom a gyorsválasztások közül fel lehet tenni jelzést, de az se marad a térképen. Gyanakszom, hogy ezek az új verzióval előforduló bug-ok lehetnek. Sony Xperia Z3 compact-on fut. Az előző verzión minden működött, természetesen törlés-újratelepítés már 2x megvolt, az sem segít semmit.
Majd ha lesz frissítés jó lesz ! vagy nem :P
albandy
Area Manager
Area Manager
Posts: 180
Has thanked: 1 time
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Amarokos
Sziasztok!Olyan problémával fordulok hozzátok,hogy a megtett km-ek és bónuszpontok után kb 7500-al több pontom kellene,hogy legyen,mint amennyi jóváírásra került és a jelentések utáni pontokat nem számoltam.Megtennétek,hogy utána néztek,hogy mi lehet a probléma!! :) Előre is köszönöm!!
Amarokos
Posts: 1
Send a message

Post by Antoancito
Ency73 wrote:Sziasztok
Hétfőn reggel ugyan annyi pontom volt, mint most. Minden nap mentem nem is kevés km-t és hiányolom a pontjaimat :(
Helló!
Nem kell aggódni, ilyen gyakran előfordul. Pár nap alatt általában megjavul és megkapod a pontokat. Mindenkinél így van, nem csak nálad.
Antoancito
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 148
Has thanked: 87 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by Antoancito
Ency73 wrote:Versenyben vagyunk a párommal és most nem tudom melyikünk vezet :)
Ha szeretnél nyerni, javaslom hogy vegyél fel helyeket a térképre (ahova iskolába jártál, óvodába, konditerembe, sarki boltba, stb.). Ezt a szoftverből is megteheted az adott helyen, és sok pontot kaphatsz érte (minél több információt megadsz annál többet). Ráadásul mindenki jól jár vele, mert részletesebb lesz a térkép.
Antoancito
Map Editor - level 3
Map Editor - level 3
Posts: 148
Has thanked: 87 times
Been thanked: 34 times
Send a message

Post by apaszti
Sziasztok, nekem minden pontom eltűnt, 0 pontot ír és az utóbbi időben mintha nem is számolta volna pedig már csak pár pont kellett volna a lovag szinthez :(
apaszti
Posts: 1
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by attilakosik
Sziasztok,
Egy olyan problémám akadt a waze-zel, hogy kb 2 hónapja nem kapok semmilyen pontot, sem km-ek után, sem jelentéseim után. Amúgy tök jól működik, nincs hiba üzenet, nem tiltottak le (legalábbis nem tudok róla). De 60998 pontnál valamiért megállt. Heti szinten 1000-1400km-t utazom kocsival, ugyanúgy használom mert pontos és szeretem de azért örülnék ha megkapnám a pontokat is :)
Köszi a segítséget.
Szép napot mindenkinek
Attila
attilakosik
Posts: 1
Send a message

Post by BANYAKonyveloKFT
Sziasztok!

Nekem 56295pontom tűnt el. Vicces volt,hogy a januárt -56295el kezdtem. Így visszaestem 2000helyet...
Írtam a waze.hu ra kaptam választ! Nyugodjak meg várjak,majd jó lesz.
Azóta is várok,levont pontok sehol,pedig hasznos tagja vagyom a team-nek.
Szép hála mondhatom!!!
Kicsit elkeserítő...
Van esély jóváírásra?! Van screenshotom is róla!
BANYAKonyveloKFT
Posts: 4
Send a message

Post by BANYAKonyveloKFT
Hali ismét! Olyan kérdésem volna,hogy a januárban eltűnt 60000pontot vajon mikor írják jóvá?!

Vártam az új verziót,hátha...de semmi...

Ez így elég szomorú számomra!

Ötlet,h kit lehet keresni vagy írni neki?!
BANYAKonyveloKFT
Posts: 4
Send a message

Post by dmstr
Points and Scoreboard issues (WORLD)
https://wazestatus.wordpress.com/2016/0 ... s-world-2/
dmstr
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1640
Has thanked: 277 times
Been thanked: 186 times
Send a message

Post by dmstr
Points and Scoreboard issues (WORLD/IL)
https://wazestatus.wordpress.com/2016/0 ... s-worldil/
dmstr
Waze Local Champs
Waze Local Champs
Posts: 1640
Has thanked: 277 times
Been thanked: 186 times
Send a message