prava pridu len, co sa nahraju "editable areas" pre tvoju cestu....mozes checknut v Papyruse cez menu
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
No pozrel som sa tam na connectivitu a vsetko vyzera OK, aspon ja som si nic nevsimol, kludne nech to checknu aj ini.
edit: tak som to dvakrat pozrel aj v livemap teraz a ocividne to tam blbo naviguje....ide sa patrat dalej
edit: tak som to dvakrat pozrel aj v livemap teraz a ocividne to tam blbo naviguje....ide sa patrat dalej
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
ak tam nie je vela ulic, tak ich jednu po druhej poeditovat a dat spravny nazov mesta, alebo spravit permalink a poslat mail na support@waze.com/ alpha@waze.comhummel999 wrote:Jo a o kousek na jiho západ jsou Strančice i Stránčice
Je tam v tom trošku zmatek
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Ak je problem prelozit nazov mesta, tak by som sa do editovania map este vobec nepustal, kedze EN jazyk je zatial, kym naaaahodou nebude niekedy lokalizovana CZ/SK verzia editora map ( ), dost podstatna a potrebna vec.foxitrot wrote:Priznam sa ze neviem, ako sa Zilina povie po anglicky. (Alebo do ineho jazyka?) Ale mozno by sa to dal najst na niektorych webovych strankach Ziliny?PALUSKOBabjak wrote:Ak môžete preložte mi Žilinu
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
podla status.waze.comtex232 wrote:Netušíte kdy bude nový update map a změny se přenesou i do klientǔ?
Tex
takze po dusickach budu darcekyInternational server:
Tiles are currently updated as to Oct 11. The process will run again in the begining of next week.
EDIT: na status.waze.com to bolo postnute 24/10/2011
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
zacinam mat dojem, ze taketo routovanie sa bude musiet vyriesit asi prerobenim na komplet, co myslite? Resp. skusili sme tam uz vsetky moznosti ako spomina Alan tuto?
- Attachments
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
aj ked, teraz, ked som pozeral na mapu, tak mi napadlo, ci nespravit z toho vyjazdu smer Einsteinova -> LaFranconi cestu typu Freeway. Waze by to povazovalo za rychlejsiu alternativu, a zda sami, ze "Ramp" sa ma pouzivat najma vtedy, ak ide o "skutocny" vyjazd/zjazd na/z dialnicu, cize mimourovnovo. Je mi jasne, ze to stale nevysvetluje to divne routovanie po tom druhom vyjazde smerom na juh.Suik wrote:zacinam mat dojem, ze taketo routovanie sa bude musiet vyriesit asi prerobenim na komplet, co myslite? Resp. skusili sme tam uz vsetky moznosti ako spomina Alan tuto?
Navrhy a pripomienky su vitane.
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Jo nasiel som to, to je snad asi jediny dovod, preco chcem, aby zacal pracovny tyzden
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
foxitrot wrote: A ked sme pri tom Ramp -> Freeway, ja som uz tam vtedy za to hlasoval podla mna by to bolo dobre stihnut do toho updatu Byt tak uz AM tak sa ani nepytam
No ked to po update nebude, tak to spravim ako freeway
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
segmenty pospajane, pridane junctions a upravene/ zakazane jazdy v protismere na tych jednosmerkach. vsetko robene v cartouche_old. Snad to nebude opat navigovat cez OMVku pri odboceni vpravo , co uz tu raz bolofoxitrot wrote:BA - ulica Svornosti, pumpa OMV - treba spojit volne segmenty https://world.waze.com/cartouche_old/?z ... =144791636
The one that returned
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
almosthttps://s.waze.tools/s0025.pnghttps://s.waze.tools/c3.png
Renault Fluence 2011, 1.6 16V, Samsung GS7 stock Android 6.0.1, Waze 4.18.0.1
FB pg: Waze Slovensko / Twitter: @waze_slovensko / G+: Waze Slovensko
Re: Sem uvádějte, kde je potřeba provést editaci cest