Post by libora
Ano tak nějak by to mělo fungovat :) Ale kdo ví? Já přišel o cestu do Drážďan, ale z Drážďan ji mám, takže aspoň něco :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Stormer wrote:tak necham proste mapovani zahranici na jinych ;) stejne tam az zas tak casto nejezdim ;)
Souhlasím, máme dost práce doma :lol: Akorát by to chtělo dotáhnout hlavní tahy přes hranice aspoň kousek do zahraničí, bohužel většina cest zatím končí pár kilometrů před hranicemi (viz např. D5)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Zirland wrote:Tento týden udělám D5. Snad :)
Zeditoval jsem ten kousek co chyběl k hranicím, ale za hranice už mne to nepustilo - no permission :( Takže to budeš muset oeditovat sám
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by MagicOfLA
Moja skusenost hovori, ze zavisi i na tom, ako dlho bol waze bez pripojenia. Takych 20 minut a waze sa uz nepripoji nikdy, treba ho restartnut...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by milo12
Ja som v piatok valcoval na mieste kde nebol GPS signal, potom som sa vratil do pokrytia GPS. V sobotu som dal odoslat logy a v nedelu som uz nasiel cervenu ciaru v miestach kde som isiel. Co je ale zaujimave, tak cesta sa vobec neobjavila v Drives. :lol:
milo12
Area Manager
Area Manager
Posts: 402
Has thanked: 3 times
Been thanked: 6 times
Send a message

Post by petk0
pvoronak wrote: Moja potreba vyspovedat sa z toho bola uspokojena, v pripade malej informacnej hodnoty to odignorujte :)

Trasy
V chorvatsku sa daju kupit datove sim karty, nejaky clanok na zive: http://mobilmania.azet.sk/boxiky/orange ... fault.aspx
V diskusiach o tom pisu. Pripadne sa da aktivovat nejaky mini balik 20MB do chorvatska, na cestu tam, tam kupit kartu a potom frcat na tu ich. Ci to za to stoji treba zvazit, ale internet sa zide aj na izbe, ak tam nieje wifi.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by petk0
jaroy wrote: vyuzil by som taku kartu, ale kde ju zozeniem? az v HR ked tam dojdem, tak potom ju vyuzijem iba na spiatocnu cestu.
No presne toto som riesil, takze na cestu tam som mal balik od Orange, ktory obsahoval aj chorvatsko. Sice je to len 10MB ale na cestu tam to stacilo bohate. Lokalnu kartu som kupil v stanku s novinami, hned tam bol kredit 10MB, ked som ho minul na plazi na mejly a par webstranok, tak som zase v trafike dokupil kredit. Nepredavaju kupony, ale vytlacia ti dobijaci kod na listocku z pokladne. Karta sa nikde neregistruje, ziadny obciansky preukaz ako u nas, len to strcis do mobilu a ides. Ja som mal nejaky "VIP Tourist" balik, ktory obsahoval aj lacnejsie volanie do zahranicia. Aj ked nebol najlacnejsi, ja som iny podobny nenasiel. Niekto sa chvalil ze kupil 500MB, ale to by som neminul, kedze mam na ubytku wifi zdarma. Karta ma platnost len do januara 2013 a potom koniec. Dobijanim kreditu sa mi doba nepredlzila. Ale aj tak bola zadarmo, platil som len data.
petk0
Area Manager
Area Manager
Posts: 1229
Has thanked: 250 times
Been thanked: 156 times
Send a message
Huawei P9 Lite Android 6. Xiaomi Redmi Note 4 Android 7.1.2

Post by piother
Citam, ze to je s tym dost problem... Daju sa mapy nejak pre-cachovat alebo stiahnut? Lebo predpokladam, ze ked takto ako som vypnem na androide vsetok net a v rakusku si zapnem waze, ostane mi len prazdna area... :|
piother
Posts: 32
Send a message
[Piother @ Toyota Avensis Combi'03 Black]

Post by piother
vlado_s wrote:Niečo sa muselo s off-line módom zlepšiť, ale ešte to nie je ono. Včera som videl vo štvrtok vyvalcovanú cestu (na telefóne) ale v histórii ju nemám, t.j. klient ju má v cache ale server o tom nevie.
Predpokladám, že Ty si myslel niečo iné. Dá sa iba toto: Kam pôjdeš musíš to nacacheovať, tak že preposúvaš celú trasu v správnom zoome, prípadne aj dáš vyhľadať routu v mieste konektivity.
No myslel som presne to pre-cachovanie. Mozno budem valcovat, ale to je uz ina kapitola. Takze jedine zoom/rout. Skoda ze nie je featura stiahnutia mapy pre krajinu/areu. Dikes.
piother
Posts: 32
Send a message
[Piother @ Toyota Avensis Combi'03 Black]

Post by piother
no neviem... chcel som valcovat, ale offline waze ma nepustil do praveho (!) menu s hlaskou, ze musim mat GPS a byt ONLINE. Behal som aj po novych miestach bez valcovania a dufam ze ich najdem v archive. Akonahle som bol online, poslal som manualne logy a az tak ho zatvoril.
piother
Posts: 32
Send a message
[Piother @ Toyota Avensis Combi'03 Black]