Post by guri211
Halo halo :) Zatial som obvolal 2 podniky, v jednom nemaju separe, v druhom nie je moznost projekcie. Takze stale vybavujem (ak by mi niekto vedel helfnut, ocenim to).

Termin na 100% plati!
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ahojte,

Tak a uz mame vsetko vybavene :) Stretko bude vo stvrtok 26.1.2012 o 18:00 v restauracii Play Off na Ruzinovskej. Vsetky info v prvom zeditovanom poste.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Foxo, Suik: Landmark som vytvoril vcera vecer (+ opravil blbe turn restrictions). Ci sa to dovtedy prejavi do mapy netusim, ale namiesto Landmarku mam zalozne riesenie (nechajte sa prekvapit) ;)

Suik, duky5: Beriem na vedomie ze pridete neskor, skusime tie najzaujimavejsie casti nechat na neskor :)

Suik: Zozeniem take lepky kde si mozeme napisat prezyvky z Waze a nacapit si to na seba. Videl som to na BarCampe, snad to ostatnym nebude blbe. Do restauracie vsetci trafia a lepky tam budu polozene na stole kde vas budem vitat :) Gratulujem ku kupe noveho vozitka, verim ze budes tak spokojny ako ja! Ak si nahodou este nenasiel, tak tu je super Fluence forum.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ahojte, tak sa nam nase stretnutie blizi, tesite sa? :) Nezabudnite - uz tento stvrtok!

Zatial potvrdili ucast:
guri211
NTNLabs
foxitrot
Nocturno7
duky5 (mozno bude meskat)
Suik (mozno bude meskat)
fotrik (len ak stihne)
grillgirl (mozno bude meskat)
murphy74

Ak nie ste na zozname, ohlaste sa prosim, nech mam aspon pribliznu predstavu.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Last edited by guri211 on Tue Jan 24, 2012 4:37 pm, edited 1 time in total.
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ziadny problem, mame aj bianco menovky! ;)
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
fotrik wrote:Krasne Pecko! ;) Uz hlasim, ze nedojedu. Budu sice doma, ale na konferencnim hovoru. :( Zkuste si nechat pustenyho klienta, aspon poslu pozdrav. 8-)
Nevadi, nabuduce sa snad uvidime ;) Mozes robit nestranneho pozorovatela pohybujucich sa ikoniek :D
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
Ahoj Zirland, cestou domov som to preveroval a na našom zjazde z D1 s názvom Exit Rača, Zlaté Piesky to korektne hlási "použite pravý zjazd". Ikonka je rovnaká ako pri "držte sa vpravo".
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
To je presne ono. Druha instrukcia "Keep right onto Exit Rača, Zlaté Piesky" - v klientovi hovori "Pouzite pravy zjazd" (prehra subor ExitRight).
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia

Post by guri211
foxitrot wrote:Prihodim este aj svoje fotky (len co sa k nim dostanem a bude tam nieco pouzitelne).
Super, budeme cakat :)
foxitrot wrote:A v tom vcerajsom "exit"ovom zapale som zabudol vyslovit "organizacnemu timu" uznanie za perfekne zvladnutie prveho stretka!! Vdaka patri aj vsetkym sponzorom.
Ja dakujem vsetkym vam co ste mi pomahali (najma tebe Foxo, aj Nocturno7 za fotky a videa) a vsetkym ktori prisli! Bez vas by to nebolo ono :)
Suik wrote:Pripajam sa k pochvale :) spokojnost vo vsetkych smeroch...a je jasne, ze toho by bolo este vela na debatu. Btw. skalne jadro, vy ste to do kolkej potiahli? :)
Tusim do 23, kym nas nevyhnali z restauracie :) A keby vonku nebola taka zima, tak pokracujeme este dlhsie. Pre velky uspech bude mat stretnutie na jar pokracovanie!
Suik wrote:Jo a este jedna vec. Nasa hostka SonkaW ma medzi recou poprosila, ci by sa dakto s pravami v TT v okoli Tulipanovej/Stromovej pozrel na jeden problem. Android ak sa nemylim. Ak zadate do vyhladavania "Tulipanova" a vyberiete tu v TT, tak spendlik sa ukaze na vedlajsej ulici, co je Stromova. Pripadne guri, ak mas na nu kontakt, tak jej daj vediet, ako si manualne spravi, ci uz oblubene alebo ulozene miesto :) Vdaka
Tento problem som si vsimol na mnohych miestach a veru neviem cim je sposobeny (mozno nam to niekto vysvetli). Predpokladam ze so Sonkou budem osobne v priebehu par dni, tak jej vysvetlim pridavanie oblubenych miest.
guri211
EmeritusChamps
EmeritusChamps
Posts: 1725
Has thanked: 538 times
Been thanked: 382 times
Send a message
Waze 2.4 @ Ericsson GA628 (landscape mode preffered)
Škoda 100 MB 1977 (grey)
Pressburg, Slovakia