Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
CyrilKubrt wrote: Ti lidé buď z poza volantu nevylezou, to za předpokladu, že mají body za km, nebo verze dva, editují a editují a editují.....
a aj b je spravne, waze pouzivaju kamionisti, autobusari, kurieri, .... a potom sme tu my editori, ktori tomu obetovavame cas zase po veceroch (teda poniektori aj rano, cez den, vecer, aj v noci)

k tym novacikovskym bodom, zvycajne to prebublava dlhsie do vsetkych databaz, hlavne ked si novy. napriklad body za odmeny (akoze za 5 priatelov, za prve hlasenie a neviem co vsetko) tie sa pricitavaju raz za tyzden spravidla niekedy do pondelka rana, pripadne poludnia (americka polnoc). toto moze byt kludne rovnaky stav, pockaj do konca tyzdna, teda presnejsie do pondelka
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nocommenta wrote:Môže to byť spôsobené počtom používateľov v Prahe (dnešné maximum 3543, teraz cca 2700)...
tento suvis nejak nechapem. prosim vysvetli trosku blizsie.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dave9222 wrote:Díky za tip. Do složky jsem koukal a soubor " ApproachTrafic.mp3 " tam je a jde i přehrát. Ale v navigaci nedojde ani k vyskočení okna s kolonou tak i k přehrání zvuku.. Jenom vidím "bubliny" s kolonou od jiných uživatelů..
Ja teda neviem ale za tych 160000km s waze si pamatam tu hlasku tak asi 10krat. Aby sa prehrala je podla mna potrebnych viacero podmienok ako iba nahlasena kolona. Ale mozno mi to len nefunugje uz par rokov.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
pavelczech wrote:Mam dotaz, nestává se Vám posledních cca 14 dni, že má editor zpoždění na projeté trasy ? Ja mam poslední trasu 10.8.2016 přesto že docela jezdím.
posledne par tyzdnov je to rozbite, musime pockat kym to vsetko poopravuju.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ideou Waze je mat co mozno najviac obrazkov a podla rocneho obdobia alebo podla toho ci je noc alebo den ti ponuknu ten "spravny" aby zodpovedal realite. To ze sa tak zatial nedeje je vec druha.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
je to umele predlzenie segmentu nad 15metrov, preto, aby to ponukalo otocenie "o 180 stupnov". Aj ked tu som si nie uplne isty ci to je nutne kedze sa jedna o rozne typy segmentov (to nemam odsledovane ci ma na otocenie vplyv aj rozny typ segmentov)
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Blesk12 wrote:Na prvej stranke mas pocet hlaseni, odnavigovanych km, atd. Ked si pozeras potom jednotlive jazdy, ktore uz maju vo Waze prideleny konkretny pocet km a tieto spocitas, tak aspon v mojom pripade je sucet jednotlivych jazd vyssi ako sucet, ktory uvadza Waze na uvodnej prehladovej stranke.
asi hovoris o dashboarde. ja som to nikdy nescitaval ale dashboard (hlavne bodovy sucet) nie vzdy sedel s tym co ti ukazuje klient alebo editor. neviem ci to aktualizuju k inemu datumu alebo cim inym to moze byt sposobene. a ked nesedia body tak to moze byt aj tym ze to rataju z ineho poctu prejdenych km. ale preco to ti neprezradim :(
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ten trik so suradnicami sice nepoznam ale vyskusaj. A ked uz si prihlaseny, tak cim skor si v menu Ucet a prihlasenie nahod heslo, kedze ho asi nemas. Prihlasovanie cez telefonne cislo je nefunkcny paskvil a aj preto je nahradeny novym sposobom. V kazdom pripadne ak mas zadane aj heslo, vies sa prihlasit zadanim mena/hesla vzdy.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
porubcan wrote:ok. moja chyba. pisal, ze sa mu podarilo prihlasit pomocou FB
presne tak, preto som reagoval tak ako som reagoval
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
MTB_Petik wrote: Ja jsem proste zvykly na vetsi zoom po celou dobu jizdy, co je 2 km vpredu nepotrebuji videt.

Jeste zkusim automaticke priblizeni v nastaveni (nebo tak nejak to tam je) jak se to bude chovat. Bud to bude porad male i tesne pred odbocenim a nebo naopak to bude porad vice priblizene coz by pak bylo ok. Uvidim.
v pripade ze mas rootnuty telefon s Android 6, alebo mas android 5 a menej tak mi napis PM a vedel by som ti pomoct. ak mas Android 6 ale bez rootu tak zial nie.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»