Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
vsetci co mame aspon zakladne informaticke/programatorske vzdelanie to chapeme a vieme co a kde a ako. problem je s "chcenim" vo waze a ver mi to je boj na velmi velmi velmi dlhe trate.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
MTB_Petik wrote:Podle toho co pises o tom vis neco vic. Co to znamena to "chceni"? Nemaji kapacity, nebo nemaji technicke vedeni, nebo na ne tlaci vyrobci placenych aplikaci, nebo neco jineho? Proste to profesne nechapu, mit super koncept s online napojenim a pak to takhle technicky zabijet. Maji alespon ten "online koncept" nejak patentove ochraneny? Ne ze bych byl nejakym slepym zastancem patentu.
smerovanie waze pri vyvoji dizajnu verzie 4 bolo hlavne na zjednodusenie ovladania a co najmenej moznosti na customizaciu. tj nechcu mat v menu nic viac ako je z ich pohladu nutne. Pod chcenim som myslel ze na to aby sa nejaka nova ficura dostala do produkcie je potebne velmi vela schvalovacich procesov od dizajnu, technologickeho zastresenia a hlavne velmi radi sa ohanaju vyjadrenim ze "waze je urcene na commuting" teda na dochadzanie z a do roboty. Nie na dlhe cesty. Proste je potrebne velke usilie na zmenu myslenia vo waze. Napriklad taka blbost ako zeleznice trvala 2? roky kym ju iba zobrazili. Vraj oni v Izraeli velmi zeleznice nemaju a tak nechapu na co to komu moze byt....a da sa pokracovat.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
nocommenta wrote:
JiHaluza wrote:Ahojte, chtěl jsem se zeptat. Jaká je možná naplánované nejdelší trasa Waze? Když dám Brno (ČR) - Calais EUROTUNNEL (FR), tak Waze spadne a nic nenastaví. Díky za odpověď. Jirka
Ahoj, vitaj na fóre.

Maximálna trasa by mala teoreticky byť 1 600 km (1 000 míl), ale reálne je to menej, 1 000 km až 1 200 km.
presne tak, a dalsim teoretickym obmedzenim je 1 milion segmentov na trase, neviem presne od coho to zalezi ale mozno na to vplyva aj typ segmentov po ktorych to ma ist. niekedy mi najde aj 1400km a niekedy ani 700km. ale urcite na to ma vplyv aj aktualny stav serverov, kedze jeden den mi trasu 1400km najde a na druhy den uz nie.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
pravidla sa trosku sprisnili a L2 je od 3k editov a L3 od 25k editov. Ale. Ak ma niekto aj 30k editov nemusi mat L3 a taktiez mame L3 s 10k editmi. Dolezita je znalost pravidiel (nielen pravidiel ohladne MPR) a komunikacia. Vtedy si ta vsimneme alebo sa nam ukazes co si spravil a levely mozu ist vyssie.

Co sa tyka miest kde mozes editovat tak hladaj hlavne dediny a ulice v nich. poradim ti. poziadaj si o nejaku hoci aj mensiu AM niekde na juhu stredneho Slovenska alebo na vychode a mozes editovat.

Odoslané z SM-G920F pomocou Tapatalku
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
podla mna je to tam zbytocne detailne zakreslene, hlavne obrysy parku som za ale taketo detaily podla mna je prilis
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
z aplikacie bezny clovek cestu neuzavrie tak aby to platilo pre vsetkych. jedine od L5 (alebo GC). v podstate najrozumnejsie je vypisat formular pre CZ kde sa daju nahlasit uzavierky, v SK take mame a uzatvarame to do par minut.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
Last edited by ma5jkl on Wed Apr 12, 2017 3:32 pm, edited 1 time in total.
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
este som editoval ten moj prispevok, sorry. z aplikacie to proste ty neuzavries. s tym sa neda pohnut.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
len v skratke, to ze sa to na nepomenovane ulice neda nahodit uz trieskame waze o hlavu dlho. co sa tyka pomenovania ulic nazvom obce, take napady tu uz boli ale zial prevysili negativa nad pozitivami. zatial zo strany waze nenastala zmena. mozno v cz chalani nieco este vymysleli s tym importom
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Dokazem ti odpovedat zatial len na toto.
JendaSpeed wrote:Btw neplánuje se přidání do klienta?

A odpoved je nie.

Na to nahravanie ti hadam odpovedia ini co maju s tym skusenosti.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
zial opat mozeme len konstatovat ze je to problem vo waze a ziadne tvoje nastavenie na to nema vplyv.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»