Kui nii ütled, siis olgu. Ühendatudshatrey wrote:https://www.waze.com/editor/?zoom=6&lat ... =230803897
selle tunnelisse täiesti annab sõita. Ühendada.
Viimati kui seal sõitsin, siis oli küll kahesuunaline ja tohtis ka ringilt maha keerata, ei taha nagu uskuda et paari kuuga seal liiklusskeem nii ümber tehtud on.zCougar wrote: Mis sellega on https://www.waze.com/editor/?env=row&zo ... =231147541 ?
Kui sealt tohib ainult peale sõita, siis tuleb segment teha ühesuunaliseks.
Tehtud. Ilus oleks muidugi, kui keegi nendele teedele asulad ja nimed ka külge paneks.hudzumudzu wrote:Ühendada: https://www.waze.com/editor/?lon=23.777 ... =208373562
Sa mõtled seda lõiku? Pakutud muudatus ei ole hea mõte, varasemalt koostati mööda Peterburi teed linnast väljuvaid marsruute pidevalt just läbi selle lõigu, kuna Rahu tee risti valgusfoor aeglustab liiklusvoogu piisavalt, et Waze suurepärane marsruutimisalgoritm hakkaks selle kompenseerimiseks "kõrvalteid" otsima. Ühtegi asjalikku marsruuti läbi selle lõigu nagunii ei oleks, seega sai see kunagi meelega just 'private road'i peale keeratud - läbi sõita saab, vigu ei genereerita, aga marsruute läbi selle ei koostata. Kas hetkel on selle lõiguga mingeid probleeme?LiisiBormeister wrote:ID: 101720236
Lagedi tee ja Peterburi tee ristmik (Nehatu ristmik), kahte Lagedi tee haru ühendav tee. Muuta tüüp "private road" -> "freeway".
Paraku ei oska Waze hetkel sõiduradadega majandada, samas väljapakutud idee radade eraldi teedeks joonistamiseks (nagu ma sellest aru sain) oleks väga halb praktika, GPS-i täpsusest ei piisa kõrvutiste radade eristamiseks, samuti läheks kogu navigeerimine oluliselt keerukamaks (ning tõenäoliselt üldse katki). Tuleb oodata vastavat arendust, seda probleemi kaardil ei paranda.aixxman wrote:Keegi võiks ehitajate tee enne haabersti ringi teha kolmerealiseks. Enamasti teine rida seisab ja esimene sõidab. Vähemalt navigeerijad saaks teada mis seis tegelikult on.
https://www.waze.com/editor/?lon=24.651 ... 34&env=row
Kui Sa tähelepanelikult uurid, siis need lõigud on praegu seal küll küll kahesuunalised (nagu see tänav ka normaalselt peaks olema), aga neile on lisatud piirang (nupp '[Add|Edit|View] restrictions'), millega on keelatud kuni 31/08 kõik linnast välja minev liiklus. Remonte ja ajutisi sulgemisi on soovitatav kaardile kanda just niimoodi.ppmotskula wrote:Tondi tn on seoses trammitee remondiga ühesuunaline (sõita saab ainult kesklinna suunas). Parandamiseks vajalik Level 3, mul ainult Level 1.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,256806970
Tehtud.fukiku wrote: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =252245927 - Staadioni tänavalt Juhkentali on vasakpööre keelatud tööpäeviti 8-18. Juhkentali level 3 luku tõttu ei saa ma ise vist neid piiranguid sinna panna.
Parandatud.Andres-3 wrote: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =163535409 See tee on ühesuunaline. Neljarealiselt maanteelt kuni esimese ristmikuni on üks suund.
Lihvisin seal natuke nüüd, tegelikult olin ma tööjärjega Pirita tee poolt just sinna jõudmas. Ei mäleta et asi oleks enne seal nii hull olnud, tundub et seoses kaardivahetuste jms on miski karu kõhus natuke viltu läinud. Aga nendest teedest veel - nikerdasin seal omaette ja mõtlesin et kui perfektne näide sellest kui mittevajalik mõnikord erinevate suundade splittimine on. Oleks rohkem viitsimist, ajaks need eraldi suunad uuesti kokku, mitte mingit pointi ei näe sellel seal, 2x rohkem segmente ja oluliselt keerulisemad pöörded.meelisxxx wrote:Ranna ja Merivälja teel on teed kaardil ja reaalsuses natukene nihkes ja kohati võib valele teele "visata". Ühte lõiku jõudsin natukene nihutada, kel natukene rohkem aega võiks jätkata.
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =161664312
Tehtud.Johan111 wrote:Teed ühendada
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =259443824
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =259111781
Re: Lukus teed