Post by Grepa
Přidám to sem, přestože je to asi obecný problém.
Ale v souvislosti s URky na nemožností zadávání cen paliv jsem se asi 2-3 krát setkal s tím, že byl změněný původní typ Landmarku z "čerpací stanice" na nějaký jiný typ. Tudíž ač se landmark jmenoval správně, nenabízel úpravu ceny paliv. No chyba se může stát každému editorovi, ale co bylo ve zmíněných případech zvláštní je fakt, že poslední editor byl L1 či L2. Teď jsem zase na takovou čerpačku narazil. Respektive URko reklamovalo otvíračku na ČS Baltic oil v Karviné. Landmark je správný typ a zámek je L3, ale 14. říjen 2014 editoval uživatelem Smejci(2) ??? Osobně si myslím, že se někdy podaří udělat špatnou editaci (např. změnu typu landmarku) přes klienta.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Attachments

Post by Grepa
porubcan wrote:.... ktorý niekto s dostatočným levelom schválil...
Myslíš, že vždy musí byt schválení Lx+ (přiměřený level) a pak není ten co schvaloval posledním editorem?

Fakt, je že předložený případ je jen příklad, ale jak jsem psal, opravoval jsem i u čerpačky špatný typ Landmarku a to už je problém.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
No a někdy place respekt schálí automat :( hmm a jsme doma :?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
No možná mu ubližuji a snad se neurazí, kdyby to náhodou četl, ale vzpomněl jsem si na ty překlepy vod waze-maint-bot ;). Je mi prostě divný, že někdo změní (schválí) změnu čerpací stanice na supermarket a ani se nepozastaví.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by Grepa
Ne je to jen kombinace faktu, že asi 2-3 jsem opravoval čerpačku nefunkční z titulu špatného typu landmarku s posledním editorem L1 možná L2. Poprvé jsem se divil, podruhé jsem si řekl, už zas :(. No když jsem sem to opravoval naposled, pomyslel jsem, že jsem to měl zdokumentovat a dobrat se nějakých informaci. Ale bohužel, už bylo uloženo. Takže teď, zase byl jako poslední v editaci čerpačky zamknuté L3 kolega L2. A Porubcan říká, že je jako poslední editor uveden navrhovatel z klienta a ne schvalovatel úpravy.
A vod waze-maint-botjsem už viděl pár chyb, od nějaké nepřesnosti, až hovadiny.

Edit: ty mé první případy prostě zapadly a už jsou pryč.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message
Last edited by Grepa on Wed Feb 03, 2016 10:04 am, edited 1 time in total.

Post by Grepa
Tak zase je tu čerpačka, nečerpačka => Telnice (Brno-venkov). Poslední editor Likvidator135 (1), Landmark L3 "Služby motoristům" "Nákupy a služby". A teď, kdo je pachatel?

Osobně pochybuji, že L3+ něco schvaloval :?, ale nevím. Stálo by to za prošetření, doopravdy se tento chyby (IMHO BUG) opakují.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by jirys
Dnes v Mošnově ONO nafta 23.90 :-)
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jumbo78
Zrovna včera jsem řešil podobný "problém". Snad to support vyřeší ;)

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Poslední cca 4 dny pozoruji problém na PapOil ve Městě Albrechticích. Ráno aktualizuji cenu, odpoledne/večer kontroluji a vše je prázdné.

Začalo to tím, že se měnily Kč na Zloté. Pak se dala aktualizovat cena, ale výsledek nikde (gratulace, cena aktualizovaná...)

Viz, screen.

[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016012 ... 586181.jpg[/img]

O Benzině (na Albrechtické) a EuroOil - obě v Krnově, radši nemluvím, tam mi nejde aktualizace vůbec.

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by LiborPospa
Měl jsem dnes ten samý problém, zadal jsem 26,00 Kč
LiborPospa
Posts: 256
Has thanked: 184 times
Been thanked: 35 times
Send a message