Post Reply

Off-line mapování

Post by libora
Protože se tady objevilo několik příspěvků k off-line mapování tak jsem založil nový thread a udělal několik testů možností off-line mapování :)

Test č. 1 - na počátku cesty jsem byl připojen k wifi - po ujetí z dosahu wifi se objevila hláška o s požadavkem ne výběr nového připojení tu jsem ignoroval a na konci cesty jsem se zkusil připojit k nějaké nekódované wifině (spojení bylo dost nestabilní a za chviličku se objevilo opět okno s výběrem připojení (takže si nejsem jist, zda jesm se připojil či nikoliv) - cesta je v archívu zanesena tj. tento postup funguje

Test č. 2 - na počátku cesty jsem se nepřipojil tj. zůstalo mi tam viset okno s výběrem připojení) a po skončení cesty jsem zavřel okno s výzvou k výběru připojení (cesta byla jen přejezd na parkovišti nákupního centra, tj. jen pár desítek metrů) - cesta není v archívu mých cest zanesena

Test č. 3 - na počátku cesty jsem se nepřipojil a po skončení cesty jsem se připojil prostřednictvím svého datového tarifu (typický případ návratové cesty z ciziny :) ) - cesta je v archívu zanesena tj. tento postup funguje
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times

POSTER_ID:18739

1

Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by duky5
offline kilometre nenabiehaju ani mne
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by duky5
waze som pouzival este na WM, teraz mam android...tak neviem ci je to verziou waze
duky5
Posts: 213
Been thanked: 10 times
Send a message

Post by fotrik
SGS2 nabizi zap/vyp mobilniho datoveho pripojeni jako jednu z voleb po podrzeni stanby tlacitka na dele nez sekundu.
fotrik
Posts: 1751
Has thanked: 98 times
Been thanked: 145 times
Send a message
https://wazestats.com/Waze-sig-fotrik.pnghttps://wazestats.com/images/wazestats-logo.png

Post by foxitrot
Este som necital o nikom, kto by mal nenulove offline-kilometre.

Ale cital som nieco o tom, ze v nejakych pravekych verziach ten rezim vraj fungoval a potom ho odstranili. Hoci kudne som to mohol zle pochopit alebo si to nespravne zapamatat.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
vlado_s wrote:čo keď si waze klient kontroluje dátovú konektivitu a po znovuzapnutí robí nejaký aplikačný reštart komunikácie...
Moj (Symbian) po preruseni datoveho pripojenia urobi akurat tak aplikacny exit :lol: a dokaze to velmi rychlo!
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
Skus sa este pozriet do archivu v Cartouche. Tam su aj take cesty (aspon tak mi to pripada), ktore Papyrus nepovazoval za potrebne zobrazit - napr. nulova dlzka, alebo len nieco klukate cervene, a tak.
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by foxitrot
On 10 Jan 2012, foxitrot wrote:Este som necital o nikom, kto by mal nenulove offline-kilometre.
Ale cital som nieco o tom, ze v nejakych pravekych verziach ten rezim vraj fungoval a potom ho odstranili.
Myslim ze medzitym som uz o takych cital. Ale to je jedno, pretoze...
porubcan wrote:offline miles ;-) v dashboarde mi ukazuju 0...
Zda sa, ze oddnes odtial offline definitivne vyhodili. Takze uz nebudu :-)
foxitrot
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 7263
Has thanked: 1282 times
Been thanked: 649 times
Send a message
...with the good old crashing :roll: Symbian 2.1.99.114 (on N-E52), while
trying to get used to the good new asocial Android 4.xx.0.yyy (on OP-X March-me-Low).

Post by hummel999
Zkoušel sem to na Slovensku a naprosto neúspěšné uplně všechny pokusy.
V Šale sem na wifi zapnul Waze, dojel do Čech, kde se opět připojil a naprosto nic, žádná trasa, nic.
Ještě sem odesílal chat, aby se to určitě spojilo s Waze a nada.

Dokonce se mi v průběhu cesty povedlo i připojit na wifi na jedné zastávce, kde sem též odeslal chat a ani toto tam není zaneseno.

Záleží tedy asi dosti na náhodě :(
hummel999
Posts: 96
Has thanked: 9 times
Send a message

Post by JaRoY
petk0 wrote:
pvoronak wrote: Moja potreba vyspovedat sa z toho bola uspokojena, v pripade malej informacnej hodnoty to odignorujte :)

Trasy
V chorvatsku sa daju kupit datove sim karty, nejaky clanok na zive: http://mobilmania.azet.sk/boxiky/orange ... fault.aspx
V diskusiach o tom pisu. Pripadne sa da aktivovat nejaky mini balik 20MB do chorvatska, na cestu tam, tam kupit kartu a potom frcat na tu ich. Ci to za to stoji treba zvazit, ale internet sa zide aj na izbe, ak tam nieje wifi.
vyuzil by som taku kartu, ale kde ju zozeniem? az v HR ked tam dojdem, tak potom ju vyuzijem iba na spiatocnu cestu.
JaRoY
Area Manager
Area Manager
Posts: 184
Has thanked: 10 times
Been thanked: 11 times
Send a message