Post Reply

Nebezpečná navigace

Post by
Stala se mi taková divná věc, docela jako nebezpečná. Při vyhledání trasy mě to posílá úplně divnýma cestama a kdybych podle toho jel, tak jsem dávno na kaši. Ale přitom podle Cartouche na mapě chyba není!

První trasa vede z ulice Kloknerova (Praha) do Průhonic. Jako bez waze je to snadný, najedu na kruhový objezd Ryšavého a pak nájezdem na dálnici, fičim 5 kiláků a jsem tam. Ale to by asi bylo moc snadný. Poslalo mě to ulicí U Kunratického lesa a Na Jelenách ... teď pozor přijde klíčový moment... povšimněte si následného manévru Chillská - rampa k D1 ... a potom odbočte vlevo!! (na třípruhovou dálnici do protisměru!!) --- no a potom už vás sejme nějaký dvanáctitunový kamion ve 120km/h.
D1.jpg
Druhá trasa je z Jižní spojky směrem na Modřanskou. Opět si všimněte navigace směrem na Barrandovský most a pak ostře doprava -- do protisměru nájezdové rampy.

http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... 1=57772080

Přitom ulice je v mapě jednosměrná a odbočení není povoleno.
modrany.jpg

POSTER_ID:125125

1

Send a message

Post by grafik
moak_alden wrote:Ahoj, mám prosbu. Hledám problém a nemohu ho najít.

Jedná se o sjezd z Pražského okruhu na D5 směr na Plzeň. (viz. http://world.waze.com/livemap/?zoom=9&l ... yers=BTTTT)

Když to zadám do navigace, tak mě tam nutí odbočit do protisměru a dle Highlight connectivity se jeví, že je vše ok. Víte někdo co s tím a jak to opravit?
mapa1.png
Díky

Kamil
To je zaujímavý problém, nevidím tam žiadnu chybu.
Skúste na to tiež niekto pozrieť. Naposledy mi podobnú hlúposť vyhodil klient pri navigovaní a keď som to kontroloval tiež bolo všetko vporiadku.
EDIT: Taká drobnosť, ale môžeš ešte nastaviť správny Level na tie nadjazdy aby sa to správne zobrazovalo, ja nemám permission.... :)
grafik
Posts: 148
Been thanked: 5 times
Send a message

Post by janmensik
Rampa na Barrandovském mostě vypadá v pořádku. Stejnou chybu mi to dělá na jiném místě a pouze v telefonu, mapa na webu routuje dobře. Už jsem to zkoušel jednou řešit s podporou - dočasně to zabralo.
janmensik
Posts: 36
Send a message

Post by Kamil_Posvic
Ahoj, mám prosbu. Hledám problém a nemohu ho najít.

Jedná se o sjezd z Pražského okruhu na D5 směr na Plzeň. (viz. http://world.waze.com/livemap/?zoom=9&l ... yers=BTTTT)

Když to zadám do navigace, tak mě tam nutí odbočit do protisměru a dle Highlight connectivity se jeví, že je vše ok. Víte někdo co s tím a jak to opravit?
mapa1.png
Screenshot navigace
(68.12 KiB) Downloaded 1916 times
Díky

Kamil
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by Kamil_Posvic
Toho jsem si nevšiml, ale zato u Berouna chyběl malý kousek D5, tak to bylo možná tím, už jsem to opravil a uvidíme zítra (respektive dneska) v Live mapě. :ugeek:
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by Kamil_Posvic
Vrahu!!! :mrgreen:
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by Kamil_Posvic
A teď položím jednu, možná rebelskou, otázku?

Co vývojáři? Nešlo by se s nima nějak zkontaktovat, že by pustili nějakej script a u všech ulic, co jsou označený jako One way by se nastavilo Locked? A že by byl Locked automatický parameter u každé cesty a když by jsi s tím nesouhlasil, tak by jsi to odemkl?

Co vy na to? :ugeek:
Kamil_Posvic
Posts: 17
Send a message
Area Manager West Bohemia - Czech Republic
T-Mobile G1 - Android 1.6
Waze 1.5.9.18

Post by libora
Evidentně jsou tam chyby v routování :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Zirland wrote:
LiborA wrote:Evidentně jsou tam chyby v routování :)
No to právě nejsou. To jsem zkontroloval. Spíš mi přijde, že klient při výpočtu té trasy nebere v úvahu, že je to jednosměrka.
Právě, že občas ač je silnice označena jako jednosměrná, tak má nastaveno routování s možností vjezdu i do protisměru a je třeba to odkontrolovat ručně :o
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by libora
Stormer wrote:Ja vše pro jistotu kontroluju pomocí Highlight connectivity.. už jsem našel plno chyb, třeba D1 je katastrofa.. cast jsem jiz predelal, ale ke zbytku nemam opravneni bohuzel...
Když tak pošli permalink, udělám to :)
libora
Area Manager
Area Manager
Posts: 665
Has thanked: 1 time
Been thanked: 15 times
Send a message
HTC EVO 3D a Waze 3.6.0 for Android
Informace pro editory, Přehledné video v angličtině

Post by Stormer
Ja vše pro jistotu kontroluju pomocí Highlight connectivity.. už jsem našel plno chyb, třeba D1 je katastrofa.. cast jsem jiz predelal, ale ke zbytku nemam opravneni bohuzel...
Stormer
Posts: 146
Been thanked: 2 times
Send a message