Post by spoodyenator
To ze nevies ako to zmerat znamena ze aj kopa dalsich uzivatelov to nevie cize nevie ci landmark bude zobrazeny v klientovi cize
Landmark is visible on client : yes
alebo
Landmark is visible on client : no
tym padom ked niekto zakresli nejaky landmark a ten ma male rozmery nato aby ho klient zobrazil tak nevie uzivatel kolko treba popripade ho zvacsit aby ho bolo vidno. Zmeny sa v klientovi neprejavia hned a kym prebehne aktualizacia mapy zabudne co vsetko medzitym vytvoril. Pripadne niekto ho vytvori ty ho zmazes a on zase pozera kde to zmizlo tak ho vytvara nanovo a mozes to robit dookola.

Inak je to v dakom scripte ze ti napise tie informacie aky to ma rozmer a ci bude v klientovi aj zobrazeny alebo nie


Odoslané z iPhone pomocou Tapatalk
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by spoodyenator
grepa wrote:Spoodyenatore, to že na viditelnost existuje skript vím, zatím mi nepřipadal potřebný. Osobně zakresluji jen landmarky, které mají v současné době smysl a ty zakreslím tak, že vidět jsou a nepotřebuji ho přeměřovat (vidím/nevidím), ale věřím, že pro někoho, to je důležité a užitečné. Nebo ten skript má i jiné a pro mne možná, potřebnější funkce, nevím. Zatím používám ty co potřebuji
1. skript na viditelnost samo osebe asi neni
2. zakreslujes landmarky ktore maju zmysel (mozo pre teba mozno pre vsetkych ale pre niekoho nemusia mat a niekto zakresli co podla teba zmysel nema ale pre neho a dalsich X pouzivatelov to zmysel ma)
3. tym ze sa pomenuje [P] ti v klientovi zobrazi to [P] nad landmarkom cize viez ze je to parkovisko a nie nieco ine ked mas landmarky rovnakej farby a nie rozlisnej. to ze sa to napise na landmark ktory nema dostatocne rozmery nepomoze aby ho zobrazilo v klientovi.
4. ten skript nema dalsie funkcie to to EXTRA INFO je dalsia funkcia toho scriptu (inak je to v Hide LandMarks
spoodyenator
Posts: 121
Been thanked: 3 times
Send a message

Post by vargosz
To Grepa: landmark o velikosti parkoviště pro čtyři auta je v klientu stejně "neviditelný"... Takže je sice nemažu, ale ani neřeším...

Odesláno z mého ST27i pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord

Post by vargosz
Přiznávám, že jsem se v diskuzi trochu ztratil a jsem línej to číst celý znova...

Myslel jsem si, že [P] se do názvu parkovišť dává právě kvůli vizuálnímu efektu v klientu. Pak řešení "nevidím=neřeším" není až tak nesmyslné, nebo?

Co se navigování na landmark parkoviště týče. Tak to jsem nikdy nezkoušel, ale přijde mi vcelku stejný (stejně naprd), jestli se padesát parkovišť v obci jmenuje [P] nebo je bez názvu. A vymyslet smysluplný název všech parkovišť, která v principu žádný nemají mi připadá scifi...

Odesláno z mého ST27i pomocí Tapatalk
vargosz
Area Manager
Area Manager
Posts: 744
Has thanked: 258 times
Been thanked: 200 times
Send a message
[L4] Android 12 - One Plus Nord