Post Reply

[L4-5] rekategorizace Mariánskohorská, Plzeňská

Post by Kebb01
Ahoj,

s Jankem250 jsme dospěli k názoru, že by bylo vhodné povýšit ulice Plzeňskou + Mariánskohorskou na 2. kategorii silnice.
Jako jeden z hlavních důvodů vidím, vyhnutí se ulici 28. října v úseku od Plzeňské k Vítkovické (Místecké), což je relativně úzká ulice, plná stojících aut, tramvají, lidí běhajících po vozovce, semaforů.
Křižovatku u Vodárny by chtěl Janek jako BigJunction, detaily tady určitě připíše.
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times

POSTER_ID:16565488

1

Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by GinBook
Tak jak to je popsané říkám, že ne. To by si snad mělo Waze určit a učit se a propočítat samo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Nemam nic proti pokusum, nechcete ovsem prvni pockat na vysledky v jednom meste?
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Dik za pripomenuti a vysvetleni.

Potom jsem pro tu srandu v Ostrave. Aspon se dotahnou ty hlasky na rampach jak maji byt.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Janek250
Souhlasím s Patrikem v druhém bodě co napsal. Ať si waze určí a naučí se samo.
Proto s Kebbem chceme nastavit II. dle ŘSD jak má být a nesoučasnou umělé rekategorizovanou III.
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
Vítkovo řešení II. a v betě dolů bych chtěl dát na Bohumínskou a Frýdeckou, ale to tu teď zatahovat nebudu.
Teď je důležitá Plzeňská a Marianskohorská, spojuje mestské části a je to rychlodráha. Hledisko bezpečnosti které uvedl Marcel taky není zanedbatelné, protože jestli mě waze vezme na preferovanější II. kde pojedu 5mim v kuse 80khm sjedu a jsem za dvě odbočky v cílí, nebo mě protáhne po 28.října, kde nejsou ani ostrůvky u tramvaje, co 5m zaparkovaná dodávka DPD v cestě a přední běhajcí borci přes cestu ale výsledný čas by byl 4m55s...
Nasimuloval jsem Marcelem zminovanoou trasu Nadraží svinov - Nadrazí UAN
Je právě 15:40 Mariansko horská 8.74km 10min a 28.října 6.5km 11min, stačí aby špička polevila o minutu (někomu vyjde zelená vlna na semaforech) a waze Tě vezme do toho "pekla" co na 28.října teď je.

14dní z5 mě routing pěkně nasral, když v půlce přepočítal trasu a tahal mě přes ul. zelenou, dr. martinka, atd... (je to kličkovaná nejvyšší třídy co 400m někam odbočuješ) oproti planované ETE při vyjezdu byl +6min.

Dva LC po ní jezdí 4x do týdne, byl bych rád abychom se shodli na tom dát dle ŘSD na II. otestovat a pokud to bude až moc preferovat Marianskohorskou pak snížit v betě.

Díky za přečtení měho románu a předem veliké díky za schválení ;)
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
Po Ostravě se na čtyř a více proudových II. rekategorizovanych na III. množí žádosti o hlášku sjeďte.

Odesláno v pohybu z tabletu či mobilu ;)
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Janek250
Nevím jak u I. rekategorizovaných na II. (viz ul.Rudná od OV-Poruba až Havířov) ale II. (ul. Plzeňská, Mariánskohorská, Bohuminská, Frýdecká,atd všechno čtyřprodovky 90khm a městské okruhy) bych dal ze současné rekategorizované III. na dle RSD II.
V případě přílišné preference routingu (což IMHO nehrozí, do centra jedině rykšou) pak řešit v betě.

Odesláno v pohybu z tabletu či mobilu ;)
Janek250
Map Raider
Map Raider
Posts: 166
Has thanked: 78 times
Been thanked: 64 times
Send a message

Post by Kebb01
Tohle vlákno má sloužit jako výzva k polemice těm, kdo k tomu má co říci [emoji4]
Pak ještě nějaké změny na Bohumínské, ale to řekne více Janek.

Odesláno z mého HTC One S pomocí Tapatalk
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Posts: 707
Has thanked: 224 times
Been thanked: 247 times
Send a message
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
Sleeping editor for Silesia & West of the Northen Moravia ║ Xiaomi Redmi Note 10 on the board of Renault Mégane

Post by vitj
Trasy ve městě by to ovlivnit nemělo a může to pomoci při problémech na D1 jako alternativní trasa. Budou fungovat hlášky "sjeďte ...". Já bych do toho šel, v nejhorším můžeme jít zpátky nebo to dát v betě dolů.
Big junction jsou neaktivní, tak zatím nic. Ale můžeme si křižovatku zapamatovat a až BJ zapnou, tak na ní spustit test.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 4112
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times
Send a message