Igen, ha keresztezed a Váci utat a Ferdinánd híd felé haladva.zsezo wrote:Honnan hová közlekedve? Ahogy az UR-en látszódik?
Beküldve Tapatalk használatával.
Igen, ha keresztezed a Váci utat a Ferdinánd híd felé haladva.zsezo wrote:Honnan hová közlekedve? Ahogy az UR-en látszódik?
Kimondottan kérjük az ilyen és ehhez hasonló észrevételeket, mert az Area Manager-ek (akik simán ki tudják javítani a hibákat) nem járnak mindenhol, ezért sok hibát nem vesznek észre. Persze bárki javíthat, ez a Waze.Carrietta wrote:Sziasztok!
Nem tudom szabad e ilyet kérni, de valaki megnézné:
Széll Kálmán térről hallottál-e? És az Elvis Presley vagy Széchenyi térről? Ha igen, akkor a rakpartok ugyanebbe a kalapba tartoznak. A jelenlegi főpolgármester nemrég járt a Vatikánban is...Carrietta wrote:- A rakpartok nevei furák (Jane Haning rakpart, Slachta Margit rakpart, Carl Lutz rakpart) egyáltalán mik ezek? Úgy érzem magam mintha nem is itt laknék 20 éve
pulsarxp wrote:A kerületeket anno azért vezettük be, mert sok azonos nevű utca van kerületenként. Ezzel akkor mit kezdenek majd? Irányítószámok? Mert akkor lesz....om magam
zspanka wrote:Sziasztok,
Lenne egy kérdésem. Hogyan lehet azt jelezni a térképen, hogy bár a két kereszteződő út kétirányú, mégsem lehet az egyikről befordulni a másikra. Egy konkrét példa a XI. kerületben a Fehérvári és az Albertfalva út kereszteződése. A Fehérvári útról nem lehet rákanyarodni az Albertfalva útra (észak felé haladva balra biztosan, de úgy emlékszem dél felé haladva jobbra sem), az Albertfalva útról viszont mindkét irányba ki lehet hajtani.
Kösz
marcedli wrote:Hali!
Valaki meg tudná nézni ezt a régiót? a lakótelepen lakom, de nem tud a waze odatervezni, gondolom az ott lévő restricted turns miatt....
konkrétan a képen látható tiltott fordulások egyike sem igaz, törölni kellene őket.
http://world.waze.com/cartouche/?zoom=5 ... FTTFFFTTTT
köszi:)
marcedli wrote:hmmm...
Na konkrétan azt ott nem.
Tudom, hogy nektek vajmi kevés közötök van hozzá, de én még életemben nem találkoztam ennyire nehezen kezelhető wikivel sehol.
konkrétan próbáltam megkeresni az előbb linkelt oldalt itt kiindulva a nyitóoldalról...lássuk csak:
1. hol is lehet?...ja igen, support
2. hmmm... wiki
3. melyiket is válasszam?...legyen Magyarország, ha már tudom, hogy jó a support errefelé
4. na nézzük csak: olvasom..olvasom jééé egy link: "szerkesztik a térképet"!
4.1...alapelvek->zsákutca (persze belekacsintottam az utcák elnevezésébe)
4.2...stratégia ->zsákutca
4.3...magyar wiki->körbejártam, lépjünk tovább
5. következő link: térképet szerkeszteni....ja, ez ugyanaz, ahol az előbb voltam.
6. végigolvastam...egyik link se visz oda, amit watt az előbb nekem linkeltél
7. biztos rossz helyen vagyok...nézzük fent: map editing link
8. ez is van magyarul!...ja, ez is az előző blokkra visz
Tehát akkor hogyan kellene megtalálni az előbb linkelt oldalt, hogy ne kérdezzek hülyeségeket és ne fárasszalak titeket hiába? Persze lehet, hogy ott van, csak én vagyok totál figyelmetlen.
Olvastam korábbi kiakadásokat, hogy miért kérdez valaki, miért nem olvas, sőt magam is moderálok egy-két fórumot, tudom, milyen érzés. De bocsi, "homokból" nem lehet várat építeni...
Még mielőtt magatokra veszitek a kritikát:
1. Szvsz a waze oldalának és wikijének felépítése rossz, ti csak alkalmazkodtatok hozzá, tehát nem tehettek róla
2. Látom, hogy rengeteg munkátok van benne, amit köszönök, mert ezáltal tudom én is használni,
3. nem egy türelmetlen kölyök vagyok, aki csak dumál és semmit nem csinál
4. Ha tudok segíteni, hogy átláthatóbb és jobb legyen a wiki, szóljatok, ömlesszétek az általam meg nem talált linkeket és szívesen megcsinálom.
UFF
Watt25 wrote:A két napi meditálás után arra jutottam, hogy Szondi lesz. Két indok:pulsarxp wrote:ez de dúrva... még ők sem tudták eldönteni, vagy mi van?
1. Ismertebb talán.
2. Az újabb táblán van a Szondi verzió.
Re: Budapest