Post by ma5jkl
hamilnes wrote:Prosím vymazať tento radar, tam žiadny semafór nie je.
Rovnako aj ten vedľa neho.
Kamery na Severnom obchvate BB sú na monitorovanie dopravnej situácie. Nie sú určené na sankcie za prekročenú rýchlosť.
dufam ze to nebol predvoj toho masoveho zadavania ktoreho sa bojim :(
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
drcain wrote:A co s takymto polo-stacionarnym radarom, ktory je momentalne na ulici Svornosti - BA?
https://auto.pravda.sk/magazin/clanok/4 ... rancuzsku/

Nachadza sa na tomto useku, pod zeleznicnym mostom.

Podla vsetkeho tam bude niekolko dni a pravdepodobne tam bude byvat castejsie alebo dlhsie, lebo zatial celkom ryzuje. V niektorych krajinach som si vsimol v mape stacionarne radary aj v miestach, kde momentalne neboli (ale zrejme je tam casty vyskyt merania). Mame na takuto situaciu u nas nejake pravidlo?
Naozaj mame taketo nieco na Slovensku???? :shock: :shock: :shock:
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
No vcera mi pisal kolega ze na svornosti uz nebol, ale v piatok na neho stihol zmurknut na cerveno. Vyzera ze je dost mobilny.
ma5jkl
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by MagicOfLA
Zadávame ako "fake", lebo to aj sú. Ale keď by tam neboli, chýbať mi nebudú. Na druhej strane takto ich tam nik nebude hlásiť ako skutočný radar, keď dostane hlášku, že tam je fake...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
foxitrot wrote:Čítal som to to Wiki a nechápem, kto si z koho robí srandu :roll:
Možno v Izraeli všetky kamery snímajú odzadu... asi nemajú osoby blízke ;).

Ale keď sa nám tie radary oživili, mám otázku - pred pár týždňami vo waze pribudol radar na ul. K Barrandovu v križovatke s Lamačovou. Nevšimol som si ale, žeby sa tam niečo menilo, podľa mňa tam je len tá kamera na červenú.
Vie to niekto potvrdiť/vyvrátiť? :)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
edv99 wrote: ešte dotaz , na D1 horna streda a ilava je iba jeden radar v strede, ale pravdepodobne ho budu otačat kedže su vystrihane stromceky v okoli, tak ako na HU dialnici, tak neviem ci dam na oba smery aj ked aktualny bude vzdy len jeden
Daj obidva, to neovplyvníme, kam je to otočené, tak ako neovplyvníme, či je ten-ktorý radar práve zapnutý...

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message

Post by MagicOfLA
guri211 wrote:
MagicOfLA wrote:podľa mňa tam je len tá kamera na červenú. Vie to niekto potvrdiť/vyvrátiť? :)
Treba otestovat :D
Do toho, ja to so slovenskou SPZkou nezistim... ;)

M.
MagicOfLA
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1312
Has thanked: 82 times
Been thanked: 178 times
Send a message