Tehtudwoo456 wrote: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,285314975
Palun ühendada.
Enam ei tohiks nii juhatada, enne oli keegi hargnemise nurgaga liiga vabalt ümber käinud.woo456 wrote: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =167184223
Sõpruse pealt Tammsaare peale parempööret tehes sain juhiseks "Turn right and then turn right". Seal mingit kaks korda pööramist ju tegelt ei toimu. Kas selle jaoks mingit paremat lahendust ei oleks (või tegi Waze lihtsalt mingit nalja mulle)?
Olemas.Valvejoodik0 wrote: https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... 485&zoom=8
Vaja ühendada, tegin tee uuesti kuna tee otsas on tupik, enne näitas nagu saaks läbi sõita.
Muidu juba olemasoleva lõigu saab alati ka "pooleks teha" - ühendad keskele ühe uue lõigu, tekib ühenduskoht, kustutad lisatud lõigu ära ja teed ühenduskohast lõigud lahti. Kõik olemasolevad ühendused jäävad alles ja jätkavad toimimist ning uued lõigud ei oota sissesõitmist.
Tehtudmikupoiss wrote:Palu lubada pöörded parklasse sisse Vaest tulles: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =205736735
Ühendada Redisega ning lubada pöörded: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,287536005
Sest üks agar jalgteede joonistaja on vist arvanud et tema jalgteed ei sobi ülejäänud sõiduteedega samasse asulasse. Vist leidsin kõik üles ja "tõin" Laagrisse tagasi (võimalik et oleks pidanud tegelikult kustutama, aga jäägu inimesele see rõõm, navigeerimist ei tohiks need segada ja ehk püüab kinni ka mõne sealse jalgrattal wazetaja väära kiirusinfo).P.S. Miks sealkandis on KAKS asula nime - "Laagri" ja "Laagri alevik" ?
Tehtudkoletigemon wrote:Palun ühendada ja kõik pöörded lubada:
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =287839532
Kohendasin natuke, vaata üle kas sai selline nagu olema peaks?tottoro40 wrote:Kloostrimetsa ja Pärnamäe ristmik - kas on võimalik seda paremini sättida?
Seal on see totter ristmik, kus Pärnamäe tee üks suund on ühtemoodi ja teine testimoodi - ehk kui tulla Mähelt pead keerama vasakule Lasmäe poole minnes, mitte "straight" nagu hetkel ütleb.
Samas ilmselt nii väike viga, et kui lihtsalt ei saa pole mõtet mässata.
https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =189412360
Igavesed tüütud ühesuunalised lõigud tekitavad neid.. nüüd peaks parem olema.mikupoiss wrote:Käi korraks pöörded üle veel, paar reverse connectionit on seal hetkelp33tert wrote:Kohendasin natuke, vaata üle kas sai selline nagu olema peaks?tottoro40 wrote:https://www.waze.com/et/editor/?env=row ... =189412360
Tehtudmikupoiss wrote:Keegi oli Vana-Lõunas nalja teinud ja sõidusuundadega mänginud.
Palun revconid ära kaotada: https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =109072396
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =111329621
Need piirangud läksid sinna peale just selle poindiga et kui mingi variandiga peaks need muudatused enne esmaspäeva kaardile jõudma, siis ei hakataks otsekohe sealt läbi marsruutima. Las need nüüd praegu olla, kui liiklus lahti ja piirangud aegunud, korjan ma need ise maha sealt.mikupoiss wrote:Siin võis need piirangud maha võtta, arvestades, et läheb aega uuenduste laivi saamiseks:
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... ,199333192
Mul tekkis sama ooperi kohta hoopis teine küsimus - kas peaks selle Kalasadama-Kalaranna trassi ka 'primary road' staatusesse tõstma (ja selle õnnetu Soo tänava oma 30kmh piiranguga alla tõmbama)? Kes on seal rohkem kohalikum kui mina, mis te arvate?
Re: Lukus teed