Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
najvacsim problemom vzdy byva krizovatka a segment tesne pred nou. to znamena ze akonahle prejdes za krizovatku, uz si presiel ten problemovy segment, ktory ma zle historicke rychlosti. Nikdy nema problem segment za krizovatkou, pretoze odtial auta vzdy zrychluju. Historicke rychlosti sa na segmente zvlast ukladaju pre kazdy smer jazdy, takze je iny cas prejazdu rovno a iny cas odbocenia doprava. Ano viem, ze kde nie je odbocovaci pruh tak je to vlastne to iste, no pozorovanie nas naucilo ze niektore krizovatky maju napriek tomu ulozene odbocenie vpravo rychlejsie ako prejazd rovno, hoci netusim ako je to mozne.

Suma sumarum, problemove su vzdy segmenty pred krizovatkou a ak ho prejdes tak uz si v pohode a mas dobru ETA. Skakanie casu musis pozorovat na kazdej problemovej krizovatke.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ivannii wrote:problém je, že teď nepoznám, kdy je Waze zmatené z dobrého průjezdu a kdy je tam opravdu problém
momentalne zial nemame riesenie, a pokial nam nezapnu tie prazdninove alebo vikendove priemerky tak zial bude mat Waze minimalne 2 tyzdne zlu ETU.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
Ja sa musim prihlasovat uz asi dva roky takmer pri kazdej navsteve, tj aj 10 aj viac krat denne. U mna sa to rozbilo ked prisli s genialnym napadom dat na forum captchu. Odvtedy klikam ako zmyslov zbaveny. Myslel som ze cookies by to mali vediet osefovat ale ocividne u mna to nefunguje.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
skus pozriet do praveho dolneho rohu, seda, slabomodra a silnomodra sipka do kruhu
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ako pisal pvo, ak si sa registrovala iba cez telefonne cislo tak je vysoka sanca ze ucet sa nebude dat obnovit, ak poznas svoj login a heslo tak uplne bez problemov (overit spravnost mena/hesla si mozes napriklad prihlasenim sa do editora https://www.waze.com/editor/). ak nemas meno heslo ale aspon si si niekedy v poslednej dobe (myslim ze je to asi tak rok) prepojila waze ucet s e-mailom, tiez by to malo byt v pohode. snad sa ti to podari.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
co tym myslis zaniknut? proste kazdy druh hlasenia ma svoj text ktory je bud vopred nahraty (Petra alebo Vlastimil, u nas Adka) alebo je to TTS hlas (Eliska s Gertrudou). ten divny zvuk co tam bol doteraz bola chyba ktoru sa konecne podarilo opravit.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
ano, nahravane hlasy zial s tymto nepocitali, a teda nemame na tuto situaciu zvuk, ktory by sa dal prehrat (na usekove meranie ale nahravane zvuky boli).
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
skus starsiu z apk mirror, ak pojde tak mas odpoved jasnu. a tiez sa priklanam k tomu staremu androidu, dokonca som mal dojem ze 4ku verziu zakazali uz davno, takze sa trosku cudujem ze ti to islo doteraz.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
moze za to relativne nova ficura "StartState", ktora po spusteni waze ponuka posledne jazdy a kvoli nej premiestnovali toto vyhladavacie okno z hora na spodok. dovtedy bolo stale viditelne na vrchu obrazovky a tam az tak nevadilo. zeby sa to ale dalo vypnut, tak o tom neviem. Bew pls ak mas navod podel sa.

a este napisem taku otrepanu frazu, hoci pravdivu. waze bez navigovania nema zmysel, nic ti neusetri, hliadky ti to oznami iba nahodou ak sa trafi do tvojej trasy. ale chapem ze existuju profesie typu kurieri, kedy je zapnutie navigovania zbytocne, ale chceli by vidiet aspon kolony. v tom pripade zial treba nieco ozeliet a toto je jedna z veci.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
tak ja tam mam vypnute vsetko, ale vyhladavacie pole vidim stale :?
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»