Post by vlado_s
Žiaľ to pozorujem už 3 mesiace. Pomáha F5.
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 132 times
Been thanked: 357 times

Post by vlado_s
reaguje to na posun cestnej siete a zmenu zoomu, áno v kove
vlado_s
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 132 times
Been thanked: 357 times

Post by vejpuste
petk0 wrote:a pikoska. za posledny tyzden sa mi uz 3x stalo ze pri save to hodilo error a moja poloha na mape sa zmenila o tisicky kilometrov, na celkom inu krizovatku. alebo skor na celkom iny kruhac. :-)
Zjistil jsem, ze je potreba davat pozor co ma clovek v URL. Obcas kdyz klepne na nejaky odkaz, tak se mu tam doplni ?lon=... a i kdyz uz je uplne jinde, tak se pri reloadu hodi na to puvodni misto.
Takze pred reloadem doporucuju zkontrolovat URL a pokud tam ?lon= je, tak od otazniku smazat a odentrovat, cimz se reload take udela.
Libor
vejpuste

Post by vargosz
Koukám, že editor má trochu problém s diakritikou:
print.jpg
(104.06 KiB) Downloaded 718 times
vargosz
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 257 times
Been thanked: 200 times
[L4] Android 5.1.1 Sony Z1 Compact Stock ROM (Waze - actual Beta version)

Post by vitj
fotrik wrote:Gratuluji vitj k dosazeni L5, na druhou stranu bude ted jeste tezsi po nem neco delat. ;)
Díky, snad nebude těžší po mě něco opravovat nebo dodělávat. Rád odemknu, když bude potřeba.
vitj
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Has thanked: 807 times
Been thanked: 835 times

Post by Yombie
Našiel som pravdepodobne ďalší bug novej verzie. Nie je možné pridávať popisné čísla domov pomocou klávesovej skratky (H). Po stlačení sa zapne iba editor popisných čísel, ďalší krát už klávesa nereaguje, ani vo FF, ani v Chrome, ani pri zapnutých či vypnutých skriptoch. Jednotlivé čísla treba vkladať ručne kliknutím myškou na (+). Pri ukladaní naviac občas vypíše error, prípadne že sa jedná o nesprávne čísla a vyžaduje kontrolu.. a napriek chybovej hláške ich aj tak uloží. Má niekto podobný problém?
Yombie
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Has thanked: 35 times
Been thanked: 69 times