Post by Kebb01
  • - Neumím si pomoci, ale češtinu jsem tam nenahmatal... co jsem udělal špatně? Stáhl jsem aplikaci z linku v prvním příspěvku...

- Chybí mi tam přímé zadání barvy v #hex, když chci stejnou nebo podobnou barvu, tak ji nemám šanci trefit

- Při prvním spuštění na mě zírala černá obrazovka s reklamami, až na druhý pokus jsem pochopil, že je to tím, že všechny barvy schématu jsou nastaveny na černou

- Nejdou nastavovat další parametry čar, jako šířka, viditelnost...
Jinak fajn aplikace pro ty, kdo se nechtějí nebo neumí zdržovat s přímou editací souboru, osobně si raději schéma nastavím ručně přímo v souboru schema na mobilu.

Instalováno na HTC One S & Android emulátor Blue Stack
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 223 times
Been thanked: 247 times
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
LC & AM for Silesia & West of the Northen Moravia ║ HTC One S on the board of Renault Mégane

Post by Kebb01
porubcan wrote:Jediným riešením je root telefónu...
williamcz wrote:
Je to tak?
Všiml jsem si, že aplikace má funkci, kdy vytvořené schéma pošle rovnou do Waze aplikace. Funguje to i na nových androidech 6.0, kde budou adresáře a soubory Waze již ukryté?

btw. při vytvoření schématu a následném poslání do Waze aplikace se mi obarvily POUZE názvy landmarků, jinak vše zůstalo původní: HTC One S, Android 4.1.2, Waze 3.9.9.0
Kebb01
Area Manager
Area Manager
Has thanked: 223 times
Been thanked: 247 times
Oficiální web CZ Waze komunity

------------------------------------------------------------------------------------------------
LC & AM for Silesia & West of the Northen Moravia ║ HTC One S on the board of Renault Mégane

Post by jirys
Nemá to někde autor pro WIN do PC ? na velkém monitoru by se lépe štelovaly barvy ... :D
jirys
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by jirys
Pánové hoďte sem také nějaké ukázky vaší práce s možnosti stažení ... :D

Nějak se mi nedaří vždy to vypada hrozně
jirys

Post by jirys
hamilnes : díval ale myslel jsem co ted letí :shock:
jirys

jirys

Post by jirys
Takový malý dotaz , jestli se dá upravit pozadí ( skin ) u nové verze 4.23 ?
jirys

Post by jirys
Asi jsem spatne napsal dotaz , ktery soubor je je ve verzi 4.23 SKIN a jestli se da upravit ( jestli jej nema nekdo jiz upraveny pro inspiraci ) ??? :D
jirys

Post by jirys
Ted maji soubory jinou velikost a jine nazvy tak se ptam - schema_day , schema_day_gray_scale , skin_values.day.lua
jirys

Post by jirys
Toz se jeste jednou zeptam jestli ten SKIN nekdo jiz upravoval v nove verzi ? :D
jirys