Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by Maomamm
Tak to je smutné. Cesty s dobrým Korcem mě bavily :-)
Maomamm
Posts: 4
Send a message

Post by marcelhrmnn
Ahoj, dá se prosím někde stáhnout seznam radarů v ČR? Resp. kolik jich tu je?
marcelhrmnn
Posts: 1
Send a message

Post by MarekPavlik
Je nějaký trik na následující situaci?
Potřebuji se navigovat do neznámého města (znám jméno) a po paměti si pamatuju kam v tom městě chci jet (neznám název cíle ani adresu). Když dám nyní vyhledat jméno města a přepnu se do mapy, nelze v ní vybrat cíl a musím jet buď na "mapový" střed města, nebo si vybrat z nabízených cílů. Pokud bych se chtěl navigovat na nějaké místo na mapě, musel bych z místa současné pozice panovat, zoomovat, panovat, zoomovat... až se dostanu nad známé město a pak jde cíl vybrat i z mapy...
Poradíte?
MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Send a message

MarekPavlik
Posts: 49
Has thanked: 10 times
Been thanked: 9 times
Send a message

Post by marekproksa
Zdravím... Snad píšu do správného vlákna... Waze používám několik let, bez potíží... Teď jsem koupil nový telefon a nedaří se mi nastavit rozhraní do češtiny... Vidi obr, nastavena čeština, je v angličtině.. Nechapu proč... Mám již asi na 4.telefonu. Nikdy jsem tenhle problém neměl. Máte nějakou radu... Telefon note 8, díky moc [img]https://uploads.tapatalk-cdn.com/201711 ... 7b2745.jpg[/img]

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
marekproksa
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by marekproksa
Moc děkuji

Odesláno z mého SM-N950F pomocí Tapatalk
marekproksa
Posts: 2
Has thanked: 1 time
Send a message

Post by MarianSiska
Ahojte

mozte mi prosim povedat, ako je to s datovou spotrebou pri vyuzivani WAZE?
Chystame sa do zahranicia, a by som chcel vediet predpokladanu spotrebu mobilnetu.

VDAKA!
MarianSiska
Posts: 12
Has thanked: 10 times
Send a message

Post by mariegar
Ahoj, v editoru map nevidím chat. Nevíte čím by to mohlo být?
mariegar
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by mariegar
Slíbila jsem kamarádce zjistit jestli je možné waze propojit s diářem na googlu. Používá google maps kde to právě jde. Nedovedla jsem odpovědět, neznám ani googl maps ani jejich diář.
mariegar
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by mariegar
Předpokládám, že to bude kalendář :-)
mariegar
Posts: 9
Been thanked: 1 time
Send a message