Post by dusan2020
Ako som už písal predtým, po aktualizácii mi nefunguje možnosť zadávať akékoľvek hlásenie, keď chcem otvoriť ponuku na zadanie hlásenia tak mi celý klient Waze zatuhne a ďalej nechce normálne fungovať (mobil mi predtým aj potom normálne funguje) a musím klienta na silu vypnúť, skúsil som ho aj odinštalovať, vymazať pozostatky a nanovo nainštalovať, no problém aj napriek tomu stále pretrváva. Rád by som preto vedel, ako túto chybu odstrániť, ak sa dá, ak nie kedy môžem rátať, že príde update, ktorý túto chybu opraví ?
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
jumbo78 wrote:ASR mi aktivovat šlo, nicméně mi to dělá totéž, co na starší verzi. Trojklik, zobrazí se mikrofon a stále je červený... Takže hlášení nelze zadat. Na předposlední trojkové verzi to fungovalo dobře

Co se týká toho zatuhnutí - odinstalovat WAZE, vymazat adresář a znovu nainstalovat

@phablet ;)
jumbo78 aj ked som Waze znovu odinstaloval, vymazal a nainstaloval tak stale zatuhuje :evil:

ako nove graficke rozhranie je sice pekne to je pravda ... ale menit stare za nove len aby lepsie vyzeralo a na ukor funkcnosti navigacie je podla mna absolutny nezmysel ... radsej sa mali sustredit na zlepsenie a pridanie funkcii nez aby ich zrusili a vynovili grafiku :x
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
tex232 prečo 5 ? ... keď raz je podporovaná verzia 4 tak to má normálne bežať aj na nej nie aby bola táto verzia znevýhodnená, aj napriek tomu, že inštalácia na túto verziu ide ?
myslím, že by stačilo len niečo upraviť v programovaní tejto verzie a v pohode by to šlo
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by dusan2020
ja len dufam ze verzia 4.1 nepride za mesiac alebo dva s tym ako riesi vela alebo vsetky problemy verzie 4.0.0.2 a jej realna funkcnost bude v este horsom stave.
dusan2020
Posts: 172
Has thanked: 43 times
Been thanked: 11 times
Send a message
;)

Post by Eagleji
Změna paliv jde i zadávat stačí kliknout na položku a můžete psát

Odesláno z mého VF-895N pomocí Tapatalk
Eagleji
Area Manager
Area Manager
Posts: 196
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times
Send a message

Post by GinBook
Jeden uživatel nám nahlásil UR o 200km jinde než byl. ;-/
Ta diskuze v UR byla zajímavá.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Spíše bude více skinů. Teď si skin můžeš upravit sám. Je to tu v jednom vlákně. Do androidu6 budeš muset mít Root pro úpravu skinů.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jo bohužel cesta je opačná, všechno schovat jako u iOS. Třeba někdo časem přijde na postup.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
1000km je ještě dobré číslo.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by Grepa
Nemohu v menu najít přepínač "Trajekt" => chybí, nebo hledám špatně?
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message