Post by jirys
Mám zas nový problém s touto verzi když nastavím trasu z bruntálu do brna tak chce ať za sternberkem odbočím na starnov místo přímo do olomouce u staré verze to nedělalo ...
jirys
Posts: 331
Has thanked: 6 times
Been thanked: 31 times
Send a message
Tablet Samsung Galaxy 10" P5100 android 4.1.2

Post by JJ-CZ
tak tak, mám velký problém se stabilitou, při přepočítávání trasy nebo po cca 30km cesty se mi waze zasekne. Na 80k cestě 2x 3x....být někde, kde to neznám, tak to docela naštve
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JJ-CZ
včera při navigaci domů mi "zamrzl" tachometr (na 102km :D) a i přestože jsem jel pak i 50km tak stále ukazoval 102, nešlo zvolit ani nic jiného (ikona pro hlášení) - navigace ale běžela dál, mapa se pohybovala atd.... klient až po 10minutách dalšího navigování se ukončil.
JJ-CZ
Posts: 47
Has thanked: 17 times
Send a message

Post by JosifekR
Je možné ze byl včera odpoledne nějaký výpadek? Téměř celé odpoledne jsem nemohl najít GPS signál a chvíli ani datové připojení Kdybych cestu neznal tak bych byl hodně v háji. Když už se signál chytil, tak jsem byl podle Waze cca asi 300 metrů od své pozice a například při jízdě po D6 od Chebu se mi neustále přepočítávala pozice z okolních obci podél dálnice. Kdybych nejezdil s Waze už rok ale byl bych novy uživatel tak bych byl asi hodně rozhozenej... Naštěstí už tyhle problémy beru s rezervou.

Odesláno z mého GT-I9301I pomocí Tapatalk
JosifekR
Posts: 52
Has thanked: 44 times
Been thanked: 17 times
Send a message

Post by jumbo78
Rychlosti mě netrápí. Co mi vadí víc je, že z historie nelze odstranit jednotlivé cíle. Ve starší verzi to šlo. (nebo jsem nepřišel na to jak :D)
Další věc je, že blbne přepínání alternativních tras. Vyberu jinou trasu, dám jet a stejně skočí původní. Musel jsem to přepínat 3x, pak to konečně skočilo

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Taky změna cen paliv je krkolomná.
Ve starší verzi šlo zadat numericky, teď je tam rolovací nabídka. Ano, lze kliknout a zadat numericky, ale zvlášť koruny a zvlášť haléře

P.S. Průjezdní bod šel zadat vždy, na všech verzích, co jsem měl

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
ASR mi aktivovat šlo, nicméně mi to dělá totéž, co na starší verzi. Trojklik, zobrazí se mikrofon a stále je červený... Takže hlášení nelze zadat. Na předposlední trojkové verzi to fungovalo dobře

Co se týká toho zatuhnutí - odinstalovat WAZE, vymazat adresář a znovu nainstalovat

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Mně to v pohodě jede na 4.3

@Kebb01
Já mám ten čtyřúhelník přes celé okno mapy při výběru tras.

[img]http://uploads.tapatalk-cdn.com/2016031 ... 987f44.jpg[/img]

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
jirys wrote:Mám zas nový problém s touto verzi když nastavím trasu z bruntálu do brna tak chce ať za sternberkem odbočím na starnov místo přímo do olomouce u staré verze to nedělalo ...
Problém bude v tom, že ráno bývá příjezd do Olomouce zasekaný (Hodolanská až k podjezdu). Takže tě to žene okolo, je to většinou rychlejší.
Jezdím tama na firmu...

Ale to s aplikací jako takovou nesouvisí

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Samsung Galaxy NOTE 2, Android 4.3
Dnes jsem aktualizoval cenu na několika čerpacích stanicích. Když jsem jel zpět, provedl jsem kontrolu a ceny zůstaly nezměněny, ale bylo napsáno, že jsem aktualizoval já.
Jedná se například o č.s. VENA Trade a GOLD v Bruntále.

Jinak vše funguje, až na výpadky sítě, s čímž jsem se potýkal již na starší verzi.

P.S. Když jsou 2 čerpací stanice vedle sebe, nelze aktualizovat cenu na obou - ve starší verzi stačilo odeslat aktualizaci, dát zpět a mohl jsem vybrat druhou čerpací stanici. Na nové verzi to ihned po aktualizaci vyskočí do navigace
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message