Get a sneak peek at whats next for Permanent Hazards on our April 7th Office Hours!
Post by ma5jkl
v podstate preto ze to sposobovalo iste problemy a sudruhovia ich nedokazali odstranit tak odstranili ich povodcu
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
TomProv wrote:
nocommenta wrote: Dĺžka trasy je limitovaná vzdialenosťou 1000 míl, 1600 km. Dlhšie trasy routing server nezvládne.
Nevím, jestli to je momentální vytížeností serveru, ale na mé S4 se dokázala spočítat trasa jen kolem 1000 km (Sarajevo, atd.)
uplny max je 1600km, ale su tam aj dalsie "faktory", hlavne pocet segmentov. vseobecne vsak asi plati ze cim dalej sa vies dostat po dialniciach, tych dlhsiu cestu to dokaze najst.
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by ma5jkl
mozno sa mylim ale nehlasi to "podkategoriu" nebezpecenstva iba ak mas aktivovane TTS a aj prislusny hlas? inak je to vzdy len "pred vami je hlasene nebezpecenstvo na ceste"
ma5jkl
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 3319
Has thanked: 635 times
Been thanked: 719 times
Send a message
«Waze Global Champ» «Country Coordinator Slovakia» «Waze α, β» «WME β» «Localization Coordinator»
«L6 editor» «Monster» «T Rex» «Area Manager Slovakia»

«iPhone 13 mini»«Tesla Model 3»

Post by masvbr
porubcan wrote:protismer je mozne hlasit iba pre niektore typy reportov...
jj a kolona to neni
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
je tu ale rozdil mezi hodilo by se a co aplikace skutecne umoznuje :) ... cele to hlaseni je postaveno na tve aktualni poloze podle GPS, museli by zcela zmenit tento postup a ochota k teto zmene se bude velmi pravdepodobne limitne blizit nule ...
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by masvbr
TomProv wrote:Ahoj, na panelu Poslat čas příjezdu se někdy vedle zelené ikony "poslat čas příjezdu" objeví ještě jedna s nějakými písmenky uvnitř, která jde jen zatrhnout a jinak nic. Logicky bych se domníval, že to jsou začáteční písmena mých oblíbených přátel, kterým vždy, když jedu tuto trasu, dávám vědět o svém příjezdu. Problém je ten, že písmena neodpovídají jménům přátel a také, po zatrhnutí této ikony, jim nic nepřijde. Nebo je to celé trochu jinak? Díky za odpovědi.
mozna je to nick toho uzivatele, protoze se mi to chova v podstate podle tveho popisu
masvbr
Map Editor - Level 5
Map Editor - Level 5
Posts: 1243
Has thanked: 341 times
Been thanked: 187 times
Send a message
LC, [L5] CM Czech Republic, WME Beta, Android + Waze Beta Client, https://www.wazer.cz

Post by mattirm
Tak som radsej zvolil navrat k starsej verzii 3.9.9.0, s ktorou nie su problemy.
mattirm
Posts: 1
Send a message

Post by mipwa
Já mám problém s hlasovým upozorněním na události. Hlasové navigační pokyny fungují, upozornění na události ne - jen se zobrazí grafika. Mimochodem tak titěrná, že těžko rozpoznám o co jde.

Jinak menší viditelný výřez mapy mi taky vadí.
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
K tomu bych doplnil - menší ikony pro události v mapě
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message

Post by mipwa
mipwa wrote:Já mám problém s hlasovým upozorněním na události. Hlasové navigační pokyny fungují, upozornění na události ne - jen se zobrazí grafika.
Tak se musím opravit, události už mi hlásí - vyvolal jsem znovu stažení hlasových povelů. Takže už vím o každém výmolu.

Co jsem si všiml, vyjímkou jsou semaforové kamery, na ty hlášení nedostávám, jen grafiku.

Mimochodem - upozornění na kamery - velké plus za to, že už tam není okno přes půl mapy.

Jako kosmetickou vadu beru to, že se v nočním režimu nezmění barva ikony na hlášení událostí, zbytečně to vyčnívá - mohlo to být nenápadnější.

Co mi vadí je zoomování, na mne je moc agresivní. Při nízké rychlosti je trasa a komunikace zbytečně "tlustá", jak se ale rozjedu, rychle to odzoomuje a ztrácí se detaily.

Jinak ale, ujel jsem asi 500 km a nekonalo se žádné padání, nebo že by něco nefungovalo. (android 6.0, telefon Nexus 5)
mipwa
Posts: 128
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times
Send a message