Post by mipwa
Ahoj, mně nešel uložit, když landmark překrýval sám sebe, třeba jen nepatrně. Jinak když se mi to stalo, tak jsem dával zpět, dokud nešel zase uložit.

Odesláno z mého Nexus 5 pomocí Tapatalk
mipwa
Has thanked: 24 times
Been thanked: 22 times

Post by mipwa
Ahoj, dnes na d1 kamion napříč a waze ukazuje praha-brno za 2 hodiny a trasuje po d1, která stojí. Co to?
mipwa

Post by mipwa
Chcete tím říct, že na D1 v 8 ráno není dostatek uživatelů, aby systém sám vyhodnotil průjezdnost při takové zásadní události?

Navíc na několika místech jsem četl, že hlášení kolon routování neovliňuje, takže k čemu klikání na stojící kolonu?

A dávat tam uzavírku mi přijde takové nesystémové, samotného by mne to tedy nenapadlo.

Škoda, chtěl jsem této příležitosti využít k tomu, abych kolegu na cestě přesvědčil o výhodách waze, místo toho se mi povedl opak.
mipwa

Post by mipwa
Já jsem si kdysi první příspěvek celý prošel :-)
mipwa

Post by mipwa
Ride With se mi dnes objevilo také, už zmizelo - v ofic. verzi 3.9.5.3 automaticky dointalované z Gplay
mipwa

Post by Miro_Ke
Zdravim, mozte mi poradit, ako sa daju do Waze nahlasit chybajuce popisne cisla na mojej ulici (Bermanova, Praha)? Editovat nemozem, je nutny level 3. Dakujem
Miro_Ke
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post by Miro_Ke
Dakujem za odpoved. Este by ma zaujimalo, kde si takuto ziadost mozem podat - v editore to totiz nevidim. Ak je to niekde vysvetlene, ospravedlnujem sa
Miro_Ke
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Post by mobil-man
Ahoj,
mám dotaz, na který jsem v nápovědě nenašel odpověď. Když provádím válcování, nevidím poté trasu v editoru, nicméně v mapě v mobilu se mi zobrazuje modře. Jak ji zobrazím a upravím v editoru?

Děkuji,
mobil-man
mobil-man
Has thanked: 1 time

Post by mobil-man
Děkuji.
A související otázka, zmizí mi sama od sebe ta nevzhledná svítivě modrá vyválcovaná komunikace v mém klientovi?

mm
mobil-man
Has thanked: 1 time

Post by Mojejmeno
Zdravím.
Mám už s Waze najeto přes 40.000km, ale zde na fóru jsem prvně. Rád bych se zeptal, jakým způsobem mohu zadat cíl ve svém účtu přes prohlížeč na PC a nikoliv masochisticky v telefonu (tak, jak to doposud dělám). Zkoušel jsem vyhledat ve fóru i rozhranní, ale bezúspěšně.

Díky moc předem za info.
Mojejmeno