Ahoj, informace o měřících kamerách v Praze lze najít v TSK ročence 2014 - strany 43, 44. Dle těchto informací některé nové kamery K Barrandovu nejsou fake, jak je tam teď někdo předělal. Nově osazované kamery umí měřit i okamžitou rychlost pod kamerou (indukční smyčka), ne jen rychlost v úseku. Nové kamery v Průmyslové rovněž. Nevím jestli jsou ještě ve zkušební provozu nebo již vybírají, ale raději bych počítal s tím, že měří.
Ahoj, asi měří i úsek před lanovým mostem na JS - v ročence úsek pořadí 12 - Jižní spojka 3 - Průmyslová - Lanový most.
Ve Waze chybně jako Fake
Ve Waze chybně jako Fake
Naopak se v ulici K Barrandovu nějak kamery pomnožily. Jo a je tam limit 70km do kopce, 50 z kopce
Až tam pojedu, zadám nové správně umístěné.
tato je fake: https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=8822879
tato je ve skutečnosti před křižovatkou s Geologická (z kopce): https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=8696880
tato má mít svůj protějšek před křižovatkou s Gelologická (do kopce): https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=8916652
tato je fake: https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=8822879
tato je ve skutečnosti před křižovatkou s Geologická (z kopce): https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=8696880
tato má mít svůj protějšek před křižovatkou s Gelologická (do kopce): https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=8916652
Jenom bych nebral tu ročenku jako nějaké dogma, není vůbec jisté, že co není v ročence nemůže měřit - už jen proto, že ta ročenka vychází 1 za rok
A např. tento úsek Patočkova bych přidal mezi měřené, sice není v ročence, ale je tam značka "Měřený úsek" ještě z dřívějších dob:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,187666364
A např. tento úsek Patočkova bych přidal mezi měřené, sice není v ročence, ale je tam značka "Měřený úsek" ještě z dřívějších dob:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... ,187666364
Ahoj,
na silnici K Barrandovu nejsou radary umístěné přesně. Dal jsem body na místa kde opravdu jsou
směr do centra:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 71.8124682
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 08.8123907
z centra:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 44.8124684
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 44.8124433
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 08.8124683
tento je dle mého nabytečný: https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=9203365
na silnici K Barrandovu nejsou radary umístěné přesně. Dal jsem body na místa kde opravdu jsou
směr do centra:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 71.8124682
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 08.8123907
z centra:
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 44.8124684
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 44.8124433
https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... 08.8124683
tento je dle mého nabytečný: https://www.waze.com/cs/editor/?env=row ... as=9203365
Osobně jsem za 2, protože to je místo odkud se skutečně měří. Ale srdce mi netrhá ani 3. To je asi na dohodě. Ale podle mne nemá smysl dávat kameru "v přestihu" (nastala by pak ještě otázka jak daleko je to správně). Hlášení se v klientovi ukazuje s dostatečným předstihem i tak.
Chtělo by to pak asi doplnit do wiki, je tam odstavec o umísťování radarů, ale kam přesně ho umístit ne.
Chtělo by to pak asi doplnit do wiki, je tam odstavec o umísťování radarů, ale kam přesně ho umístit ne.
Krč - Chodovská: na vlastní oči jsem před pár lety viděl výzvu k zaplacení u kolegy v práci právě z tohoto úseku. Velmi se divil, protože si přece mezi kamerama dává pozor Ale netušil, že měří i tom spojeném meziúseku.
A šlo by to nastavit jako tři úseky za sebou? Ono to tak i reálně funguje.vitj wrote:Nastavil jsem celej usek jako usekovy radar
Ano, teď to smysl nemá. Jen se ptám jestli to jde. Pouze kdyby se někdy třeba zobrazovala průměrná rychlost v úseku...
Re: Radary