Post by GinBook
Amen.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Pro body všecičko udělám...
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
yksyks wrote:Vážení, tak jsem tohle vlákno pročet, ale nedozvěděl jsem se, co dělat s uživateli, kteří den co den dvakrát hlásí ten samý výmol. Z wazerů to nejspíš nikdo neopraví, takže smysl to nemá. Ten výmol tam sice fakt je, ale stejně tak stovky dalších v okolí. Zřejmě tedy honibod.

Horší ale je, že tentýž uživatel dvakrát denně hlásí jako výmol ten samý retardér poblíž.

Takže co s tím? Mám to mazat? Jezdím ale většinou opačným směrem, takže to nejde. Někam nahlásit?

Díky.
Jak píše nocommenta, v prvním kole napsat do té události a vysvětlit o co jde, že hrozí BAN, odkaz na stránky www.wazer.cz atd... Poté lze napsat na info@wazer.cz a vyřídím to. Dávat BAN na hlášky sice lze na potkání, ale je to poslední řešení. :-)
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by GinBook
Jo jo, dej jmeno a bude po problemu.
GinBook
Waze Global Champs
Waze Global Champs
Posts: 6810
Has thanked: 593 times
Been thanked: 1575 times
Send a message

Post by greby
Těch hlášení je fakt zbytečne hodně. Když jsou tak aktivní, ať si to hlásí v appce http://www.vymoly.cz

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
greby
Posts: 44
Has thanked: 35 times
Been thanked: 1 time
Send a message

Post by Grepa
Hmm, za mne "Nebezpečný výmol" mi připadá dobrá formulace, ale víte jak já a čeština ;).

Otázka je co si BFU, následně přebere. Když někdy vidím červený, masný flek označený jako "Sražené zvíře" a po 2km zase a zase :?.

Osobně taky doufám (jak psal GB a spol.), že postupně nováčci zjisti, že přemíra hlášení je kontraproduktivní :) a srovná se to. Určitě má smysl, ač je to pracné, vkládat odpověď (lépe asi slušnou) do komentáře hlášení. IMHO BFU většina neloví body (i když určitě jsou i tací), ale snaží se pomoc a chtějí být užiteční, proto bych raději byl v odpovědi spíš vstřícný.
Grepa
Area Manager
Area Manager
Posts: 1832
Has thanked: 304 times
Been thanked: 435 times
Send a message

Post by jumbo78
Totéž bylo na výjezdu z Ostravy, za odbočkou na Plesnou... A dokonce i protisměr stihl dotyčný nahlásit :D


@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Kebb01 wrote:
jumbo78 wrote:Totéž bylo na výjezdu z Ostravy, za odbočkou na Plesnou... A dokonce i protisměr stihl dotyčný nahlásit :D
Zrovna ten tankodrom pod Globusem v Ově by za ohlášení i stál, ale JENOM JEDNOU, ne jak to tam bývá teď, že si tam výmol píchne každý, kdo projede a ti, co to nestihnou v těch dírách, hlásí výmoly ještě +/- půl kilometru.

Na I/11 mezi Ostravou a Opavou, jsou dle mého, dvě místa, kde jsou relativně nebezpečné výmoly a to je právě místo u odbočky na Plesnou a pak kousek před Mokrými Lazci ve směru od Ostravy. Ten druhý je na přerušované čáře uprostřed dvoupruhu, takže do něj vletíš pouze při předjíždění. A ač nejsem příznivcem výmolů a mlh, pro neznalého situace mohou být tato dvě označená místa prospěšná.
Bohužel jsou tam výmoly hlášené po celé délce rok staré silnice a jak píšou jiní v tomto vlákně i na G+, někdy to jsou jenom spáry mezi segmenty vozovky, nebo dokonce dilatační spáry mostovky.
Přesně jak píšeš - obě místa jsou relativně nebezpečná... Ale jen jednou, ne 5x :D Taky bych tam hlášení dal, ale to co předvádějí někteří "jezdci" je na facku ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
:D
Já už jen výmoly mažu a píšu těm, co je zadali.

Včera třeba "chumla" - cesta vyfrézovaná defacto do ztracena a na obou koncích, ráno i večer, hlášení pro každý směr.

@phablet ;)
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message

Post by jumbo78
Tohle jsem před cca půl rokem řešil v Karviné. Psal jsem nováčkovi ohledně scriptů a pravidel editace. Odpověděl, že ho to nezajímá, že chce upravovat v okolí bydliště.
Nakonec dostal ban na editace a ihned si založil další účet.
Řešil to Ginbook
Tito uživatelé si vůbec neuvědomují, že tím škodí. Oni přece chtějí body...
jumbo78
Posts: 367
Has thanked: 288 times
Been thanked: 59 times
Send a message