Post by Rubi198
jumbo78 wrote:Samsung Galaxy NOTE 2, Android 4.3
Dnes jsem aktualizoval cenu na několika čerpacích stanicích. Když jsem jel zpět, provedl jsem kontrolu a ceny zůstaly nezměněny, ale bylo napsáno, že jsem aktualizoval já.
Jedná se například o č.s. VENA Trade a GOLD v Bruntále.

Jinak vše funguje, až na výpadky sítě, s čímž jsem se potýkal již na starší verzi.

P.S. Když jsou 2 čerpací stanice vedle sebe, nelze aktualizovat cenu na obou - ve starší verzi stačilo odeslat aktualizaci, dát zpět a mohl jsem vybrat druhou čerpací stanici. Na nové verzi to ihned po aktualizaci vyskočí do navigace
Nová verze funguje dobře, až na ty čerpací stanice. Jak zadávání, tak odesílání mě nesedí. Ve starý verzi to bylo OK.
Rubi198
Posts: 2
Has thanked: 3 times
Send a message

Post by Sanicko
Ako vam funguju eventy z kalendara? Mne chodia notifikacie, kedy sa vybrat na cestu, ale po odklepnuti notifikacie a otvoreni Waze nemam v zozname ziadne eventy...
Prisahal by som, ze par dni dozadu tam este boli... Skusal som odinstalovat, vycistit, nainstalovat nanovo... nepomohlo, stale to iste... Nevidim v zozname ziaden z eventov (synchro s kalendarom zapnute, kalendare zvolene) :(
Sanicko
Posts: 560
Has thanked: 36 times
Been thanked: 17 times
Send a message
AM: Košice
Waze Android 4.0.2 & Sony Xperia Z (Android 5.0.2, rooted) & Ford C-Max & DoD LS460W

Post by Siggi79
jurawood wrote:Dříve jsem tady trochu prudil, nervově zabgovanou nepouzitelnou waze odinstaloval....
Takže nová verze zatím bezvadně funkční, hlášení na cestách už se nezobrazují náhodně jako dříve, jak pohnu s mapou, ale zůstávají jako body, za mě spokojenost, jen nechápu ty problémy ostatních :o
Asus Zenfone, android 4.4
Mam tiez taky phone ako Ty, u mna svetko funguje normalne, len obcas padne aplikacia. Mozno aj Tebe sa to prejavy ked sa das navigovat na dlhsiu trasu.

Ako pisal Porubcan v druhom prispevku, cakame na verziu 4.1 :)
Siggi79
Area Manager
Area Manager
Posts: 454
Has thanked: 76 times
Been thanked: 30 times
Send a message
https://s.waze.tools/c3s.png
WAZE on Redmi, Seat Ibiza ST

Post by stovcik
Ahojte,
Pod ANDROID 6 S7 EDGE - pravidelne hláška - aplikácia sa zastavila ...
PS - prečo sa stratila možnosť nahlásenia nebezpečenstva v protismere a takisto zápchy v protismere ???

M.
stovcik
Posts: 4
Send a message

Post by tex232
No psali že zkrátí vývojové cykly bety, ale že to vezmou takto hopem a zkrátí na nula mne teda nenapadlo
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Jakou máš verzi Androidu?
jirys wrote:Tak jsem to odinstaloval udělal čistou instalaci i s vymazem souborů a pořád se sekne při doteku na tlač . nahlášení události ...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Se obávám že ze 4 kou nemáš šanci alespoň 5 potřebuješ
jirys wrote:Verzi mám 4.0.4
tex232 wrote:Jakou máš verzi Androidu?
jirys wrote:Tak jsem to odinstaloval udělal čistou instalaci i s vymazem souborů a pořád se sekne při doteku na tlač . nahlášení události ...
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Co vidím tak s historickými verzemi Androidu má nové Waze 4.x víc problému než s verzemi Androidu 5.x.

Navíc on má verzi Androidu 4.0.4 která je celkem dost historická tuším rok 2011 ...

Nepochybuji o tom že by šlo Waze napsat tak aby to fungovalo v pohodě s verzemi 4.x

Jinak koukám na Android 4.0 a 4.3 je to docela rozdíl v API

Takže pokud to jde tak udělat alespoň nějaký upgrade systému a mohlo by to pomoci.
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
Můžeme vyrobit seznam telefonů/verzí Adroidu kde má Waze 4.0 problém a nebo naopak kde ho nemá a funguje to?
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2

Post by tex232
vargosz wrote:Otázka je: "čo si predstavujete pod takým slovom funguje, Kefalín?" :lol:
To je samozřejmě otázka do pranice. Tak řekněmfunguje jakž takž :mrgreen:
tex232
Map Editor - Level 4
Map Editor - Level 4
Posts: 2889
Has thanked: 428 times
Been thanked: 352 times
Send a message
[L5] AM CZ, Waze 4.49.90.901 iPhone 6 & iPad Air 2, iOS 12.2