Itt volt hibásan tiltva a kanyarodás, javítottam. A kerületnek és az utcanévnek nincs köze ahhoz, hogy merre tervez.kmatalik wrote:Sziasztok!
Egy elég fontos (és bonyolult) budai kereszteződésben rosszul navigál a rendszer. https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =263447226
A Margit körút jobb szélső sávjából föl lehet hajtani a Margit utcába egyenesen is és balra-jobbra kanyarodva a szerpentines utcára is. Nehéz így leírni, aki ismerős arra, biztosan megérti. Jelenleg a navigáció nem hajlandó az egyenes utcába fölirányítani, mindig a szerpentinbe vezet. Az oka az, hogy a jobb szélső sáv névtelen utcaként van fölrakva, ráadásul a III. kerületbe jelölve, ez pedig ugye a II. kerület. És ebbe a névtelen utcába nem enged "behajtani" ha a Margit híd felől jövünk. Mindig a Margit körút főirányába navigál, ahonnan pedig nincs kapcsolat az egyenes utcába, csak a szerpentinbe.
Átnézné és javítaná valaki hozzáértő?
Köszönettel,
Krisztián
https://www.waze.com/editor/?env=row&lo ... =264907941
Re: Unlock 4-et kérek